Policijos akiratyje – neblaivūs smurtaujantys paaugliai

Policijos akiratyje – neblaivūs smurtaujantys paaugliai

Nepilnamečių nusikalstamumas – galvos skausmas ne tik policijos pareigūnams ir socialiniams darbuotojams.

Pirmadien5, apie 16. 30 val., 57-erių Panevėžio rajono gyventoja pranešė, kad Kupiškio rajono, Noriūnų kaimo autobusų stotelėje sustojus autobusui, kuriuo ji važiavo, išlipdamas septyniolikmetis, gyvenantis tame pačiame kaime, čiupo nuo sėdynės jos rankinę su įvairiais daiktais ir spruko pro duris. Moteris teigia patyrusi ne tik išgąstį, bet ir 205 eurų nuostolį. Įtariamas sulaikytas. Paaiškėjo, kad nepilnametis buvo gerokai padauginęs alkoholio – jam nustatytas net 2, 41 prom. girtumas.

O 34-erių panevėžietė į policijos pareigūnus kreipėsi sužinojusi, kad jos penkiolikmetis sūnus buvo reketuojamas metais jaunesnio paauglio. Anot moters, nuo 2017-ųjų gruodžio jos gyvenamo daugiabučio namo kieme keturiolikmetis atvirai vertė penkiolikmetį atiduoti 25 eurus, grasindamas panaudoti fizinį smurtą.

Dar vienas šešiolikametis nukentėjo nuo klasės draugo Kupiškio rajone. Vaiko mama pranešė, kad pirmadienį, apie 13 val., jos šešiolikametį sūnų sumušė metais vyresnis klasės draugas. O Pasvalyje septyniolikametė dukra pakėlė ranką prieš motiną. 44-erių Pasvalio rajono gyventoja pranešė, kad nepilnametė dukra gyvenamojo namo koridoriuje kilusio konflikto metu prieš ją smurtavo.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų