Policija įspėja – vasarą ypatingai saugokitės kišenvagių

Policija įspėja – vasarą ypatingai saugokitės kišenvagių

Vasara – atostogų metas, gyventojai atsipalaiduoja, todėl kartais primiršta visiems puikiai žinomą tiesą: „Niekas kitas geriau neapsaugos jūsų turto nei jūs pats“.

Žmonės dažniau lankosi turguose norėdami įsigyti šviežių vaisių ar uogų, o ilgapirščiai naudojasi turgaus dienomis susidariusiomis spūstimis, kurios kartais sudaromos ir dirbtinai — grūstyje spaudžiama pasirinktos aukos kuri nors kūno dalis, ir taip atitraukiamas žmogaus dėmesys, todėl jis net nepastebi, kad tuo metu naršoma po kišenes.

Policija įspėja, kad kišenvagiai ypač pamėgo darbuotis turguose, viešajame transporte ar dėvėtų drabužių parduotuvėse. Ilgapirščiai mikliai apšvarina pirkėjų rankines, pagrobia pinigines su jose esančiais pinigais, dokumentais, banko mokėjimo kortelėmis. Pasitaiko atvejų, kai kišenvagis piniginėje randa netgi banko mokėjimo kortelės kodą, kuriuo pasinaudojęs pasisavina pinigus dar ir iš bankų sąskaitų.

Policija primena net ir vasaros atostogų metu neprarasti budrumo, kad atostogos neapkarstų ir jas prisiminus nekiltų blogų emocijų.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų