Policija ieško mačiusiųjų, kaip maudykloje šuo užpuolė vaiką

Policija ieško mačiusiųjų, kaip maudykloje šuo užpuolė vaiką

Liepos 28-ąją 18.30 val., Panevėžyje, Taikos al., Nevėžio maudykloje, netoli parko ir šunų vedžiojimo aikštelės, mažametį vaiką užpuolė ir apkandžiojo palaidas juodas, stambus vilkinės veislės šuo.

Asmuo, kuris vedžiojo minėtą šunį, stambaus kūno sudėjimo, skustais plaukais, šviesios spalvos barzdele.

Asmenis, mačiusius įvykio aplinkybes bei galinčius suteikti kitą vertingą informaciją, prašome kreiptis į Panevėžio apskrities VPK Panevėžio m. ir r. PK vyresnįjį tyrėją R. Grigalių el. paštu ramunas.grigalius@policija.lt , tel nr. +370 612 382 95, +370 670 615 09.

Komentarai

  • Ten parke vis šunys be antsnukio vedžiojami.Kažkaip reikia pradėti drausminti šunų šeimininkus.Važiuoji dviračiu ir baisu kartais kai prasilenki su tokiais keturkojais.Jiems juk irgi karšta ir galvos perkaitę.O dar geriau kai ir be pavadžio toks eina

  • Ne tik parke ir skaistakalni pastoviai be antsnukių kita kart ir palaidi dar buna kas, kad nepuola kitas žmogus išsigandęs gali nuo dviračio nuvirsti ar vaikas baime issivaryti… Kaimas tas mūsų Panevėžys kas ką nori tas tą daro. Niekam neįdomu, savivaldybė dabar užsiėmusi reikia pinigus ES įsisavinti, kad sau kišenes prisikimšti.

  • Nebera rimtu nusikaltimu, kieno suo ikando, reikia aiskintis!

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų