Policija ieško eismo įvykių liudytojų

Policija ieško eismo įvykių liudytojų

2018-06-12 Panevėžyje, Laisvės a., automobilių stovėjimo aikštelėje apgadintas automobilis „Audi“. Jį apgadinusio automobilio vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasitraukė.

2018-06-10 Panevėžio r., važiuojant keliu nuo Upytės k., link Ėriškių k., automobilis „BMW“, vengdamas susidūrimo su priešpriešais atvažiuojančiu automobiliu, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Eismo įvykį sukėlęs vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasitraukė.

2018-06-08 Panevėžyje, Klaipėdos g., automobilių stovėjimo aikštelėje apgadintas automobilis „Mini one“. Jį apgadinusio automobilio vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasitraukė.

2018-06-11 Panevėžio r., kelyje 121, Anykščiai–Troškūnai–Panevėžys, link Miežiškių k., automobilis „BMW“, vengdamas susidūrimo su prešpriešais atvažiuojančiu automobiliu, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į apsauginį kelio atitvarą. Eismo įvykį sukėlęs vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasitraukė.

Asmenys, matę eismo įvykių aplinkybes ar galintys suteikti vertingos informacijos, prašomi kreiptis į Panevėžio apskrities VPK Kelių policijos tarnybą Panevėžyje, Beržų g. 46, 210 kab., arba paskambinti tel. (8 45) 503 441.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų