Po švenčių – į areštinę

Po švenčių – į areštinę

Pirmosios naujų metų dienos policijos įvykių suvestines tradiciškai nuspalvino krūva smurto atvejų. Dažno smurtautojo girtumas perkopia ir 2 prom. ribą.

Net 3,29 prom. girtumas nustatytas panevėžiečiui, kuris sausio 2 dieną užsipuolė buvusią žmoną. 2,72 prom. į alkoholio matuoklį įpūtė tą pačią dieną ir kitas savo sutuoktinę skriaudęs panevėžietis.

Tik vos blaivesni susimušė ir du broliai. 33-ejų vyras pranešė, kad prieš jį smurtavo septyniolikmetis.

Antradienį Panevėžyje santykius smūgiais aiškinosi ir kiti šeimų nariai. Dėl smurtaujančios dukros į policiją kreipėsi 71-erių moteris.

Dar viena jauna panevėžietė prašė pareigūnų pagalbos sutramdant savo močiutės sugyventinį. Šis trenkė į galvą šešerių metų pareiškėjos dukrai.

Panevėžio rajone prieš vyrą smurtavo neblaivus sugyventinės dukros sugyventinis.

Visi smurtautojai sulaikyti.

Skaudžiai sausio 2-oji baigėsi moteriai, kuri buvo apiplėšta Panevėžyje, Projektuotojų gatvėje, prie degalinės. Čia trys nepažįstami vyrai įspyrė jai ne mažiau kaip šešis kartus į įvairias kūno vietas ir pagrobė rankinę. Nukentėjusioji patyrė 215 eurų nuostolį.

Tą pačią dieną apiplėštas ir vyras, kurį iš matymo pažįstamas vaikinas užpuolė Kniaudiškių gatvėje. Įtariamasis vieną kartą spyrė pareiškėjui į pilvą ir, atėmęs iš jo garso kolonėlę, paspruko. Nuostolis – 100 eurų.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų