Po skrydžio mopedu atsidūrė reanimacijoje

Po skrydžio mopedu atsidūrė reanimacijoje

Antradienio rytą penkiolikmečio kelionė į mokyklą baigėsi reanimacijoje. Nesuvaldęs mopedo, vaikinas trenkėsi į lengvąjį automobilį.

Pirminiais duomenimis, antradienį, apie 8.07 val., Vasario 16-osios g. penkiolikmetis važiavo mopedu „Yamaha“, nepasirinko saugaus greičio, nesilaikė saugaus atstumo ir atsitrenkė į priešais sustojusį automobilį „Fiat Scudo“, kurį vairavo 39-erių vyras.

Abu vairuotojai buvo blaivūs. Eismo įvykio metu apgadintos abi transporto priemonės. Mopedo vairuotojui Respublikinėje Panevėžio ligoninėje nustatytas galvos smegenų sukrėtimas, krūtinės sumušimas, jis paguldytas į vaikų reanimacijos skyrių.

Ligoninėje atsidūrė ir 20-metis, kuris nukentėjo jo vairuojamam automobiliui nuvažiavus nuo kelio. Antradienį apie 15.26 val. Panevėžio rajone, kelyje Paliūniškis-Vabalninkas, 20-metis vyras vairavo automobilį „Toyota Yaris Verso“, nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo nuo kelio. Respublikinėje Panevėžio ligoninėje jam nustatytas krūtinės sumušimas bei galvos trauma, gydomas neurochirurgijos skyriuje. Vairuotojas buvo blaivus.

Policija aiškinasi eismo įvykio aplinkybes.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų