FK „Panevėžys“ ir T. Šiaudinio nuotr. Tarp M. Savėno ir C. Atsinos žiežirbų buvo, tačiau pasak daugumos „Panevėžio“ žaidėjų, apie rasizmą nėra nė kalbos.

FK „Panevėžys“ po LFF padidinamuoju stiklu – ne tik dėl rasizmo skandalo

FK „Panevėžys“ po LFF padidinamuoju stiklu – ne tik dėl rasizmo skandalo

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Tyrimų komitete yra pradėtas tyrimas dėl įtarimų apie galimą nesąžiningą FK „Panevėžys“ žaidimą, naujienos.lt laišku informavo LFF.

„LFF aktyviai kovoja prieš nesąžiningą žaidimą sporte ir bendromis pastangomis šioje srityje pasiekta reikšmingų rezultatų. Tačiau ši kova yra nuolatinė, todėl LFF atidžiai ir rimtai vertina visą gautą informaciją pagal visas numatytas procedūras“, – rašoma LFF pranešime.

LFF pažymi, kad šiuo atveju iš tarptautinių partnerių pastaruoju metu nėra gavusi informacijos dėl galimai nesąžiningų rungtynių, kuriose būtų dalyvavęs FK „Panevėžys“.

„Ar minėtas įtarimas turi pagrindo, bus įvertinta tyrimo metu. Kaip žinia, FK „Panevėžys“ atžvilgiu LFF Drausmės komitete taip pat vyksta tyrimas dėl įvykių, susijusių su galimais smurto ir/ar rasizmo atvejais tarp klubo narių. Artimiausiu metu bus vykdoma klubo atstovų žaidėjų apklausa“, – paaiškino LFF.

Primename, kad praėjusią savaitę kilo skandalas dėl pirmą sezono pusę FK „Panevėžiui“ atstovavusio Ganos futbolininko Charleso Atsinos pateiktų rasizmo kaltinimų žaidžiančiajam treneriui Mantui Savėnui.

Be to, legionierius prieš palikdamas Lietuvą spėjo ne tik apkaltinti komandos kapitoną Mantą Savėną rasistiniu elgesiu, bet ir apkaltino komandą nesąžiningai manipuliuojant rungtynių rezultatais, tačiau konkrečių įrodymų ar rungtynių Ch. Atsina nenurodė. Su žaidėju susisiekti bandė ir naujienos.lt redakcija, tačiau nesėkmingai.

Prieš savaitę naujienos.lt anonimiškai apklausus žaidėjus, niekas nepatvirtino, kad M. Savėnas savo elgesiu galėjo įžeidinėti juodaodį Ch. Atsiną dėl jo odos spalvos.

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų