Pėsčiųjų perėjoje partrenkta mergina

Pėsčiųjų perėjoje partrenkta mergina

Dar vienas skaudus įvykis pėsčiųjų perėjoje.

Trečiadienio vakarą Panevėžyje partrenkta ir sužalota per perėją ėjusi mergina. Nelaimė įvyko Parko ir Vakarinės gatvių sankryžoje. Pastarąja gatve važiavusio automobilio „Mercedes“ vairuotojas nepastebėjo jam iš kairės per perėją ėjusios merginos. Nuo smūgio pėsčiojo krito ant variklio gaubto ir trenkėsi į asfaltą.

Į įvykio vietą atskubėjęs greitosios medicinos pagalbos ekipažas nukentėjusiąją išvežė į Respublikinę Panevėžio ligoninę.

„Mercedes“ vairavęs latvis buvo blaivus. Vairuotojas teisinosi tiesiog nepastebėjęs tamsiai apsirengusios pėsčiosios.

Komentarai

  • blogai ,kad pestieji nachaliskai eina per pesciuju perejas ir dar tamsiu paros laiku apsirenge juodais rubais ir be atsvaistu

    • Isidek i smegenis atsvaita. Yra geltoni stulpai ties perejom, ko dar bereikia, kad suletinti iki saugaus greicio. Ir kas pinigelius sunes jusu dzipams ir keliu remontams, kai istraiskysit pesciuosius.

  • Bet dar blogiau, kai vairuotojas nemato, kur važiuoja. „Nepastebėjau“ – kaip taip iš viso galima teisintis.

  • Pestieji visiskai nieko nebepaiso..net nesidairydami isnyra is uz siuksliadeziu…is uz sustatytu masinu.. be jokiu atsvaitu…ir lekia nepakeldami akiu, nesidairydami. Zmones, ir patys turetumete pasirupinti savo saugumu, ne tik vairuotojai, juk keliaujate per vaziuojama zona. O ja kertant irgi galioja taisykles.

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų