Perėjoje partrenkta moteris

Perėjoje partrenkta moteris

Panevėžyje trečiadienio rytas pažymėtas nelaime pėsčiųjų perėjoje.

Prieš 8 val., kai eismas gatvėse intensyviausias, Vilniaus gatvėje, ties 16-uoju namu, 31-erių panevėžietės vairuojamas „Volkswagen Touran“ partrenkė per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusią 60-metę moterį. Ji išvežta į Respublikinę Panevėžio ligoninę. Nukentėjusiajai nustatyta galvos žaizda ir kiti sužalojimai. Partrenkta moteris gydoma Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje.

Policija aiškinasi įvykio aplinkybes.

Komentarai

 • Kad gatvese perejos nesubruksniuotos,nejaugi taip sunku darba pabaigti iki galo.Aisku dziaugtis reikia,kad naujai astaltuojamos gatves,bet reikia pabaigti iki zenklinimo,ne kiekvienas pastebi zenkla kazkur tarp medziu lapu ilindusi.Molainiu g jau metus nesuzenklinta,eis vaikai rugseji i mokykla is sodu puses,baisu,iki nelaimes vienas zingsnis.

  • Šiaip į kelio ženklus reikia žiūrėti, o ne kas nupiešta ar nenupiešta ant asfalto žiūrėti. Kelio darbai dar nebaigti, kaip gatves ženklinti siūlote? Perėja ten visada buvo, ženklas aiškiai matomas važiuojant ta puse, kurioje įvyko nelaimė. Nereikia lakstyti… Sveikatos nukentėjusiąjai.

   • Atsakyti
   • Siandiena ryte, pats vaziavau sia gatve, buvo prastas matomumas, labai spigino i akis saule, kas ten zino, kaip ten buvo su su pesciaja, kiekviena ryta vaziuoju sia gatve ir daznai, pestieji kerta sia gatve uz perijos, nes dazniausiai ismeta siuksles, ir keliauja tiesiai per gatve, o ne, per pesciuju perija. Zenklai yra ir pats zinau sia vieta mintinai, kam reikia ziureti i zenklus jei zinai, kad ten pesciuju perija? Reikia intensyviai ziureti i kelia tiek vairuotojui tiek pesciajam, jei mato kad atvaziuoja automobilis, kam eiti per gatve? Pesciosios klaida, kad eidama per gatve neivertino automobilio ir artejancio pavojaus. Pestieji visada galvoja, sustos praleis ir pereisiu per gatve.

    • Atsakyti
 • negaliu vertinti konkrečiai šios situacijos, bet į moterų vairavimo ypatumus galėčiau įmesti ne vieną akmenėlį. Nemažai tenka vaikščioti pėsčiomis, tai perėjose nepraleidžia būtent moterys. Arba pagyvenę vyrai. Moterys tai per kojas važiuos, bet nesustos. Ne visos, bet dauguma tai tikrai. Ir dar toks sutapimas, kad kiek mačiau mašinų per raudoną šviesoforo signalą pravažiuojančių, jas vairavo moterys. Gal tiek susikaupia vairo sukinėjimui, kad nieko aplink nepastebi?..

 • Matomumas prastas sioje vietoje kai spigina saule i akis.Ir kam lengviau sustoti pesciajam ar automobili sustabdyti.Dar nedarykit isvadu,nes toje vietoje pagyvene zmones kerta gatve bet kur netoli pesciuju perejos.Gal isvis moteriske isejo ne vietoje.Sunki situacija tiek vairuotojai tiek nukentejusiai.kantrybes ir sveikatos abiem.

  • Jei manote, kad ne vietoje ejo pescioji, tai kaip tuomet partrenke perejoje. Be, abejo, ne visi pestieji drausmingi, bet jau panevezieciai vairuotojai, tai ne kie ne geresni. Kieno kalte, kad saule spigina? Pesciojo?Tai gal vairuotojas tokiu atveju turi buti daug atidesnis. Tokio pasiteisinimo „nepastebejau“is viso nesuvokiu.

  • Reikia ryškesnių ir atsparesnių dažų,kad tarnautų.

 • Po siai dienai pestieji sekmingai eina Klaipedos g. netoli Ateities g.kuri panaikinta ir pestiej8 neziuri kad nera zenklo.Tegul uzsodina zole ta praej8ma nes ir ten bys nelaime.

 • Viskas ten normaliai,stoja tie automobiliai prie pereju jei pats normaliai sustoji ir palauki…Pestieji taip pat turi buti atsargus.

 • Bardakas.Sunku linijas nors laikinas nupiešti.Taipo pinigus kurvos.

 • klaipedos gatveje ties degaline “kovaras“ prie pesciuju perejos vairuotojai nepraleidzia pesciuosius ,norint pereit gatve ,reikia laukti kol atsilaisvins gatve nuo automobiliu, arba nachaliskai listi po automobilio ratais , policija tame ruoze nesimato ,kad stebetu eisma.

 • Sitoje perijoje butina pakila,vadinamas kalnelis,jau neviena zmogu ir vaika suzeidzia.Kol dar vyksta kelio darbai mieli kelininkai susimastykit ,isgirskit,ir butinai padarikite kalneli.

  • gatvei dairykitės žiopliai

   • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (13)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų