Paskirstė lėšas Panevėžio gatvėms remontuoti

Paskirstė lėšas Panevėžio gatvėms remontuoti

Panevėžio miesto savivaldybės taryba patvirtino, kam bus naudojami daugiau kaip 2,23 mln. Eur, gauti iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos.

567 tūkst. Eur skirta Pušaloto g. atkarpai (nuo žiedinės sankryžos iki geležinkelio pervažos, su pačia sankryža), 275 tūkst. Eur – Molainių g. (nuo Projektuotojų iki Molainių g. pabaigos), 136,9 tūkst. Eur – Stetiškių g. (nuo Aitvarų g. iki Stetiškių g. 42) rekonstruoti.

137,8 tūkst. Eur – Jurginų g. dalies statybos, Statybininkų g., Stoties, Pušaloto ir Marijonų g. sankryžos rekonstrukcijos projektams.

849,7 tūkst. Eur – miesto gatvėms prižiūrėti, 94 tūkst. Eur – žvyruotoms Bruknynės (nuo Garažų iki Stiklių g.), Rėklių (nuo Pievų g. iki Nr. 32), Stetiškių (nuo Vadoklių iki Gubojų g.) dalims remontuoti, 70 tūkst. Eur – keliams ir gatvėms ženklinti, 60 tūkst. Eur – Klaipėdos ir F. Vaitkaus g. sankryžos šviesoforui remontuoti, 30 tūkst. Eur – šviesoforams, 10 tūkst. Eur – tiltams, viadukams, 3 tūkst. Eur – kelio ženklams prižiūrėti.

Komentarai

 • O didysis žiedas?

 • o kaip su automobilių stovėjimo aikštelėm? Kada p. Tarybos nariai buvote mieste? Pagrindinės miesto gatvės užkimštos gyventojų automobiliais, pakelėse -krūmai, šiukšlynai prie daugiabučių – miškas menkaverčių medžių, krūmų. Norint gauti leidimą nukirsti nusususiam medžiui reikia laukti virš mėnesio ir daugiau!? Gal pasinaikinkite tą Kinų sieną ir daugiau tiesiogiai bendraukite su miestelėnais (ir gal sumažės kavos kvapas Savivaldybėje)

 • taigi ,,rusiskas paveldas,, baigia gatvese istrupeti,yra dideles duobes,lauzomos masinos.Mieste yra labai daug gatviu,kurios prasosi pagalbos.Tikekimes,kad pinigu valdziazmogiai visu neisvogs ir jie bus tikslingai panaudoti.

 • Valio ir laukiam!

  • Atsakyti
 • Ar yra sudaryta gatvių tvarkymo eilė? Kada tikėtis kad suremontuos kitas gatves-neaišku…..

 • KADA BUS JURGINŲ GATVĖ????? Kiek dar reiks laukti??? 🙁

 • Miestas nedidelis daugiau vaikšęiokime pesęiomis bus visiems geriau,kuo daugiau sodinkime medžių.

 • Tikrai, kada gi bus Jurginų gatvė? Kamščiai jau kaip Vilniuje ir dar baisesni rytais, kai vos ne trečdalis miesto automobilių važiuoja nuo Rožyno pusės. Kada gi bus ta Jurginų gatvė? Verkiant jos reikia !

 • o kodel nenumatyti pinigai, kad remontuoti Molainiu gatve nuo Nemuno iki Projektuotoju. Dabar vos ne kas pora savaiciu ismustos duobes, kurias aplopo ir vel duobes. Judejimas kaip centre, piko metu tai isvis masina po masinos, gatve siaura, uzstatyta viena puse masinom, aisku tai suprantama, nes zmones neturi kur ju statyt del valdziazmogiu suplanuotu kiemu, gatve reiktu praplatinti is abieju pusiu, kad normaliai butu galima ir masinas pastatyt ir prasilenkti. O Molainiu gatve nuo Projektuotoju iki galo tikrai taip neapkrauta eismu, galetu dar palaukti

Rodyti visus komentarus (9)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų