Penkiasdešimt perėjų taps saugesnės

Penkiasdešimt perėjų taps saugesnės

Šiemet Panevėžio miesto savivaldybė ketina atnaujinti net 47 pėsčiųjų perėjas.

Bus atnaujinamos šios perėjos: Marijonų g. (ties Liepų al. 8), Rožių g. (ties Žalgirio g.), ties Rožių g. 20, J. Biliūno g. (ties užtvanka), ties Nemuno g. 29, šalia Marijonų g. 12, 31, 35, 36, 43, Tinklų g. 5, Dainavos g. 20, Molainių g. 4, 11, 15, šalia Kniaudiškių g. 58, 59, 28, 27B, 93, prie Smėlynės g. 11, 23, 64, 82, 94, Smėlynės g. (ties A. Jakšto g.), Stoties g. (ties Nevėžio g.), prie Stoties g. 10, Staniūnų g. 29, Velžio kel. 2, Vilniaus g. 21, 25, 27, 43, Aukštaičių g. 4, 36, 77, 76, Aukštaičių g. (ties Sirupio g.), ties Ramygalos g. 19, 48, 28, 76, 94B, 150, 170, 188A (nežymėta perėja).

„Gatvėse turi tapti saugiau. Tiek pėstiesiems, tiek vairuotojams. Todėl norime iš esmės pagerinti perėjų būklę – priklausomai nuo konkrečios vietos, įrengdami kryptinį apšvietimą, kalnelį arba salelę“, – sako administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Jukna.

Darbus atliks UAB „Panevėžio gatvės“ ir „Eismo valdymo sistemos“.

Panevėžyje iš viso yra 208 perėjos. Iš jų 173 tvarkytinos.

 

Komentarai

 • Tiek pėstiesiems, tiek vairuotojams. Kliuties irengimas ant vaziuojamos dalies padeda vairuotojams ??? Geriau renkite pozemines perejas, tvarkykit kelius o ne kaskit duobes vydury kelio…

  • Labai geros perėjos, nelakstykite kaip akis izdege ir nereikes bambeti.

   • Atsimerkit, is ausu istraukit laidus, apsidairykit nereiks gulet ant gatves partrenktam automobilio

 • Kalbu apie saleles Marijonų gatvėje.Taip-pėstiesiems turbūt saugiau,bet iš kitos pusės -tai kaip žengė į perėją nesižvalgydami taip ir žengia.Jaučia pirmumą prieš transportą.Važinėju kasdien po kelioliką kartų,todėl iš patirties galiu teigti,kad padarius saleles-ypač Marijonų-Liepų sankrž.,- nesimato kas yra iš dešinės ant šaligatvio.Perėją užstoja gatvėje sustatytos mašinos. Reikėtų didesniu atstumu iki perėjos riboti jų statymą

  • Atsakyti
 • Būtina sutvarkyti perėją Kniaudiškių gatvėje ties 73. Šioje vietoje pėstieji eina iš autobusų Nr.1, 14.Eina moksleiviai į mokyklą. Anksčiau buvo kalnelis ir zebras, Tai vairuotojai šiek tiek pristabdydavo. Dabar po remonto, kai gatvė tapo lygi, lekia nesidairydami, nors ženklas, kad pėsčiujų perėja, yra, Vienas žingsnis iki tragedijos, nes dar ir sustatytos mašinos matomumą riboja.

 • Nelikus perėjos ties Kniaudiškių 73 namu tapo labai pavojinga pereiti gatvę. Automobiliai lekia kaip greitkeliu, gatvė juk be duobių:)-o juk mokykla šalia, ir čia pagrindinis perėjimas iš šios gatvės dalies į parduotuves ir kitus aptarnavimo objektus. Išvažiuojant automobiliu į gatvę – arti perėjos stovi automobiliai, nesimato atvažiuojančių iš kairės.Būtina perėja su kalneliu, kaip ir buvo.

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų