Trečiadienio vakarą į „Toyota“ atstovybę susirinkusiam didžiuliam būriui kviestinių svečių iškilmingai pristatytas naujutėlaitis penktosios kartos RAV4 modelis. M. Garucko nuotr.

Penkerių metų jubiliejaus dovana – naujasis RAV4 (fotogalerija)

Penkerių metų jubiliejaus dovana – naujasis RAV4 (fotogalerija)

Gimtadienio proga įprasta dovanas dovanoti jubiliatui, tačiau mažąjį, penktąjį, jubiliejų švenčianti „Toyota“ automobilių atstovė Panevėžyje bendrovė „Auresa“ tokia proga staigmenų pažėrė savo klientams. Trečiadienio vakarą į „Toyota“ atstovybę susirinkusiam didžiuliam būriui kviestinių svečių iškilmingai pristatytas naujutėlaitis penktosios kartos RAV4.

Regiono lyderis

Naujasis „Toyota“ modelis iki šiol yra vienintelis klasėje, siūlomas su savaime įsikraunančia hibridine sistema. Kaip juokavo Dakaro aukštumas šturmuojantis lenktynininkas Benediktas Vanagas, naujasis RAV4 savo grožiu tikrai sužavės moteris, o vyrus – raumenų galia.

Penkeri metai įmonei – nedidelis laiko tarpas, tačiau per šiuos metus bendrovė „Auresa“ tapo naujų automobilių pardavimo lydere Aukštaitijos regione. „Auresos“ generalinis direktorius Marius Goštautas pasidžiaugė, kad beveik kas antras naujas automobilis į gatves išrieda būtent iš „Toyota“ salono. Klientai jau įvertino šio gamintojo automobilių privalumus, tad neabejojama, jog naujasis RAV4 dėl savo efektingo dizaino, saugumo, galingumo, bet kartu ir ekonomiškumo sulauks didelio pasisekimo. Kūrėjams pavyko hibridą dar labiau ištobulinti. Naujoji RAV4 GA-K platforma su žemu svorio centru ir gerokai tvirtesniu kėbulu leido tiesiogiai pagerinti valdymą, padidinti važiavimo komfortą, įrengti erdvų saloną, išplėsti krovinių skyrių, kuris talpiausias klasėje, ir suteikė daugiau laisvės kuriant ryškų, patrauklų dizainą su žemesniu stogu ir variklio dangčio linijomis bei aukštesne prošvaisa. Automobilio salonas akį traukia ne tik erdvesne ir komfortiškesne aplinka, bet ir išskirtine kokybe bei apdaila. O svarbiausia, degalų sąnaudos ir taršos lygis yra mažiausi klasėje – „Toyota“ skaičiavimais, vidutinės degalų sąnaudos turėtų siekti 4,5 l/100 km. Automobilis iki 100 km/h įsibėgėja vos per 8,1 sekundės.

Geriausias pasirinkimas

Klientai galės rinktis ir 2,0 l benzininį variklį, kuris gali būti komplektuojamas ir su priekinių varomųjų ratų sistema. Naujasis „Toyota“ automobilis – vienas saugiausių savo klasėje – į standartinės „Toyota“ „Safety Sense“ įrangos sąrašą įtraukta daugiau pažangių technologijų, padedančių išvengti avarijų ir suteikiančių didesnę pagalbą vairuotojui, įskaitant automatinio vairavimo sistemas.

„Visa tai saugumą pakelia į aukštesnį lygį. Naujasis RAV4 ne tik saugus, taupus, bet ir itin patogus važiuoti bet kokia danga – tiek bekele, tiek ir miesto gatvėmis“, – naujojo automobilio išskirtinumą pristatė M. Goštautas.

Šventėje dalyvavęs lenktynininkas Benediktas Vanagas, šįmet Dakaro dykumų lenktynių maratone iškovojęs aukštą vienuoliktą vietą, teigė, jog pasirinkęs „Toyota“ automobilį padarė geriausią sprendimą.

„Paprastai gyvenime žodžiais nesišvaistau, bet RAV4 – neabejotinai geriausias pasirinkimas. Mane labiausiai žavi, kad tai pats galingiausias variklis, kokį yra turėjęs hibridinis automobilis bet kada su tokiomis degalų sąnaudomis. Patinka, kad RAV4 turi erdvų saloną ir didesnį krovinių skyrių. Iš pradžių šis automobilis pasirodė kiek moteriškas, bet jis turi ir daug raumenų“, – jau išbandytą naująjį RAV4 gyrė B. Vanagas.

„Toyota“ sulaukė sėkmės visame pasaulyje. „Toyota“ RAV4 startavo kaip novatoriškas nišinis modelis, kuris ilgainiui išpopuliarėjo ir tapo vienu perkamiausių pasaulyje automobilių. Nuo 1994 m., pasirodžius keturioms kartoms, visame pasaulyje iš viso parduota daugiau nei 8 mln. šių modelių. 2017 m. dabartinis RAV4 buvo paklausiausias pasaulyje visureigis – parduoti 810 953 vnt.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų