Pažintį įtvirtino smūgiais

Pažintį įtvirtino smūgiais

Penktadienį du vyrai Panevėžyje pademonstravo naują pažinties būdą. Į policiją kreipėsi trisdešimtmetis, kuris pranešė, jog nepažįstamas asmuo delnu jam sudavė į veidą.

Konfliktas tarp vyrų įsiplieskė Klaipėdos ir Daukanto gatvių sankryžoje. Čia sustojo du automobilių vairuotojai ir išlipę ėmė aiškintis tarpusavio santykius. Įtariamasis nustatinėjamas.

Keistai baigėsi ir dviejų kaimynų draugystė Nemuno gatvės bendrabutyje. Bendroje virtuvėje vienas vyras medinio stalo koja tvojo kaimynui į koją. Įtariamasis apklaustas.

Dviejų vyrų ginčas Statybininkų gatvėje esančiame bute baigėsi ligoninėje. Čia vienas panevėžietis spyrė kitam į galvą ir šiam lūžo nosis.

Dėl žiaurių auklėjimo metodų Panevėžio rajono gyventoją policijai apskundė Vaiko teisių apsaugos  specialistai. Jie pranešė apie tėvo nuskriaustą 15-metį sūnų. Suaugęs vyras ji stumdė ir užgavo akį. Įtariamasis ieškomas apklausai.

Penktadienį nuo artimųjų taip pat nukentėjo dvi moterys. Vieną jų mušė brolis, kitą neblaivus buvęs sugyventinis.

Komentarai

  • Nejaugi nebėra įdomesnių įvykių Panevėžyje? Neįdomu skaityti apie nevispročius, ar kvailus, girtus žmones. Laukiame įdomių straipsnių, apie jaunimo ,kultūros renginių, senjorų laisvalaikius.

  • Pritariu jusu nuomonei, smurtas liejasi laisvai ir visur aprasomas kaip didziausias ivykis, apie tai kas vyksta, laikrastis paraso po poros dienu.

  • Pritariu tai nuomonei, kad visai neįdomus straipsniai apie smurtą. Ką čia pakeis berašydami. Viena tik aišku labai lengva tokius straipsnius rašyti. Tereikia pasižiūreti policijos suvestines.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų