Pavogtu automobiliu toli nenuvažiavo

Pavogtu automobiliu toli nenuvažiavo

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį panevėžietis pastebėjo, kad iš Parko gatvės pavogtas jam priklausantis automobilis, tačiau ilgapirštis vogta mašina nespėjo ilgai pasidžiaugti. Savo trumpą kelionę jis baigė areštinėje.

Penktadienio naktį, apie 1.30 val., 25-erių panevėžietis pranešė, kad buvo pavogtas jo automobilis „VW Golf“, stovėjęs prie namų Parko gatvėje. Pavogtą transporto priemonę vyriškis įvertino 1600 eurų. Maždaug po geros valandos policijos pareigūnai pavogtą automobilį pastebėjo Panevėžio aplinkkelyje, šalia kelio Panevėžys–Šiauliai, netoli Smiltynės kaimo. O prie automobilio sulaikytas ir jo vairuotojas. Paaiškėjo, kad vagišius buvo neblaivus, jam nustatytas 1,23 prom. girtumas. 27-erių ilgapirštis uždarytas į areštinę. Jam gresia nemenki nemalonumai.

Ketvirtadienio naktį policijos pareigūnams įkliuvo ir dar vienas jaunas panevėžietis. Nors jis vairavo savo automobilį, tačiau prie jo sėdo gerokai padauginęs svaigiųjų gėrimų. 28-erių panevėžietis apie trečią valandą nakties buvo sustabdytas Žemaičių g. Alkoholio matuokliu patikrinus jo blaivumą, nustatytas net 2,33 prom. girtumas. Vyras uždarytas į areštinę, o jo automobilis „Renault Laguna“ nutemptas į automobilių saugojimo aikštelę.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų