Pavasarį sutiko neblaivūs prie vairo

Pavasarį sutiko neblaivūs prie vairo

Nors atšilus orams smagiau automobilį iškeisti į dviratį ar daugiau keliauti pėstute, kai kurie vairuotojai automobilio vairo nepaleidžia net ir gerokai padauginę velnio lašų.

Šeštadienio ankstų rytą, apie 6.50 val. Biržų r., Lamokėlių k., Draugystės g., buvo sulaikytas 20-metis vyras, kuris būdamas neblaivus (1,68 prom. girtumas) vairavo automobilį „Citroen ZX“.

Du neblaivūs vairuotojai įkliuvo Rokiškyje. Apie 8.04 val., Kavoliškio k., Rokiškio kaimiškoje sen., Rokiškio r. sav., policijos pareigūnai sulaikė 20-metį vyrą, kuris vairavo automobilį „Mercedes Benz“ neblaivus. Įtariamasis sulaikytas. Jam nustatytas 1,79 prom. girtumas.

Areštinėje atsidūrė ir moteris, kuriai nustatytas sunkus girtumo laipsnis. Šeštadienį apie 18.18 val. Rokiškio r., Jūžintų sen., Skeirių k. ribose, neblaivi 65-erių moteris, vairuodama automobilį „Seat Arosa“, atsitrenkė į kelkraštyje stovėjusį medvežį „John Deere“. Įtariamoji sulaikyta. Alkoholio kiekio matuokliu jai nustatytas net 2,62 prom. girtumas.

Neblaivus vairuotojas, tik šįkart prie keturračio vairo, sulaikytas ir Panevėžyje. Apie 19.20 val. Velžio kel.g., buvo sustabdytas įtarimą sukėlęs vyras, vairavęs keturratį „Suzuki“. Įtarimai pasitvirtino – panevėžiečiui nustatytas 1,75 prom. girtumas. Jis sulaikytas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų