Paslaptis skleidžiasi: sulaikyti įtariamieji gimnazisto nužudymu

Paslaptis skleidžiasi: sulaikyti įtariamieji gimnazisto nužudymu

Panevėžio apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas praneša, jog ketvirtadienį vakare, sulaikyti įtariamieji 17-mečio gimnazisto nužudyme.

Brutaliu nusikaltimu įtariami du asmenys, vienas jų suimtas, kitas tėra tik sulaikytas. Dėl šio įvykio šiandien Panevėžio VPK šaukia spaudos konferenciją.

 Nusikaltimas Panevėžį sukrėtė dar gruodžio pradžioje. Mirtina drama, septyniolikmečiui gimnazistui kainavusi gyvybę, vyko po pat daugiabučių langais Dariaus ir Girėno g. Apie nelaimę žmonės sužinojo tik pro langus vėlų vakarą išvydę sulėkusias niekuo jam padėti nebegalėjusių policijos ir medikų mašinas.

Greta daugiabučio namo automobilių stovėjimo aikštelėje kraujo klane gulintį vaikiną apie 21 val., pastebėjo atsitiktinis praeivis ir paskambino bendruoju pagalbos telefonu. Atvykę greitosios medikai niekuo nebegalėjo padėti – konstatuota jaunuolio mirtis. Vaikino kakle buvo matyti krauju plūstanti žaizda. Kai kurie aplinkinių daugiabučių gyventojai pasakoja tą vakarą girdėję lauke įtartinus garsus ar net matę pasitikėjimo nekeliančius asmenis.

Nužudytąjį jaunuolį ir mokytojai, ir bendraklasiai apibūdina kaip labai draugišką, nuoširdų, paslaugų, mandagų, jautusį pagarbą ir suaugusiems, ir bendraamžiais, nuolatos besišypsantį. „Mokytojai, kurie su juo paskutinieji bendravo, sako, kad dar ir dabar akyse matantys jo šypseną. Tai iš tiesų buvo geras, doras, sąžiningas jaunas žmogus. Keisčiausia, kad geri žmonės patenka į tokias aplinkybes“, – kitą dieną po tragedijos kalbėjo mokyklos direktorė.

Pedagogai tvirtino teigė negirdėję, kad jaunuolis būtų turėjęs problemų. Neteko jam artimai bendrauti nei su mokyklos socialine pedagoge, nei su psichologe. Gimnazistas po pamokų sportuodavo, užsiiminėjo lengvąja atletika.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų