Pasikeitė savanorių pajėgų vadas

Pasikeitė savanorių pajėgų vadas

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas dalyvavo Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės vadų keitimosi ir Rinktinės vėliavos perdavimo ceremonijoje. Naujuoju Vyčio apygardos 5-osios rinktinės vadu paskirtas Pulkininkas leitenantas Vidas Zabiela.

„Dėkoju Pulkininkui leitenantui Andriui Mickui už svarų indėlį kuriant partneriškus santykius tarp miesto bendruomenės ir savanoriškų pajėgų. Jums vadovaujant rinktinei matėme tikrą visuomenės ir kariuomenės bendradarbiavimą. Ačiū jums už tarnybą, o naujajam vadui linkiu sėkmės įgyvendinant iškeltus tikslus ir tikiuosi, kad mūsų bendradarbiavimas tik stiprės“, – linkėjo meras R. Račkauskas ir įteikė A. Mickui atminimo dovaną – panevėžiečio R. Kriukio stiklo dirbinį simbolizuojantį miesto herbą.

Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės vadas Pulkininkas leitenantas Andrius Mickus perkeliamas į Lietuvos kariuomenės kanceliarijos atstovavimo grupės LR nuolatinių atstovybių prie Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacijos ir ES karinio atstovo pavaduotojo pajėgumų planavimui ir karinei politikai pareigas.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų