M. GARUCKO nuotr.

Pasigedęs nuomininkės, ją rado negyvą

Pasigedęs nuomininkės, ją rado negyvą

Kelias dienas iš eilės bandęs prisibelsti savo nuomojamo buto gyventojai Panevėžyje, Marijonų gatvėje, savininkas sekmadienio popietę išsikvietė pagalbos tarnybas.

Į butą ketvirtame aukšte patekti pavyko tik su ugniagesių gelbėtojų pagalba. Atvykę pareigūnai nuomininkę rado nebegyvą. Įtariama, kad jos kūnas be gyvybės ženklų čia gulėjo ne vieną dieną. Nuo buto sklido nemalonus kvapas.

Nelaimės vietoje dabar dirba policijos pareigūnai, kriminalistai. Kol kas neatmetama versija, kad mirtis galėjo būti ir smurtinė. Tačiau komentuoti situacijos policininkai nepanoro. Įvykio palinkybės tiriamos.

Apie netikėtai pasibaigusias savo nuomininkės paieškas „Sekundei“ pasakojęs buto savininkas teigė ne vieną dieną bandęs patekti į savo valdas, buvo atvykęs ir vakar, tačiau čia gyvenusi moteris durų neatidarė.

„Šiandien nusprendžiau kviestis pagalbą. Įlipę per langą gelbėtojai nuomininkę rado mirusią“, – sakė buto šeimininkas.

Minėtai moteriai šį pavasarį, anot jo, suėjo penkiasdešimt metų. Butą Marijonų gatvėje ji nuomojosi paskutinius ketverius metus.

Savininkas tvirtino dėl nuomininkės bėdų neturėdavęs. Turėjusi kalbos negalią, gyveno viena, kartais mėgdavo ir išgerti.

Praėjusį penktadienį policijos pareigūnai negyvą savo namuose rado ir 41-erių Liūdynės kaimo gyventoją. Pirminės apžiūros metu išorinių smurto žymių nenustatyta.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų