Parodoje „EXPO Aukštaitija 2017“ – tai, kuo Panevėžys gali didžiuotis

Parodoje „EXPO Aukštaitija 2017“ – tai, kuo Panevėžys gali didžiuotis

Kasmet lankomumo rekordus mušančioje verslo parodoje „EXPO Aukštaitija 2017“ – apie du šimtus Panevėžio krašto įmonių, smulkiųjų verslininkų bei miesto visuomeninių, kultūros, švietimo įstaigų, kurios lankytojams pristato tai, ką geriausio turi Panevėžys. Didžiuotis tikrai yra kuo, tad lankytojai kviečiami užsukti į kvepiančius, spalvingus bei originalius stendus ir atrasti Panevėžį iš naujo.

Baltijos implantologijos centras, „EXPO Aukštaitija“ parodoje dalyvaujantis jau ne pirmus metus, pristato modernią įrangą: odontologinę kėdę, intraoralinę kamerą, vieną moderniausių dantų balinimo lempą. Stende konsultuos gydytojai bei higienistai, jie intraoraline kamera apžiūrės bei ekrane parodys pacientų burnos sveikatos būklę, ją pakomentuos ir, kiek leis sąlygos, pateiks dantų gydymo rekomendacijas.

Bus galima apžiūrėti bei susipažinti su modernia bei efektyvia balinimo technologija.

Odontologijos klinika Baltijos implantologijos centras, įsikūrusi Panevėžio mieste, Kniaudiškių gatvėje 46, – tai profesionalų komanda iš visų geriausių Lietuvos klinikų, besirūpinanti Jūsų šypsena. Klinikoje suteikiama kvalifikuota odontologinė pagalba, terapija, endodontijos, dantų protezavimo, implantavimo, ortodontijos, higienos, vaikų odontologijos paslaugos.

 

Klausos ir smegenų sveikata – ar tarp jų yra ryšys? Ar gali geras girdėjimas apsaugoti nuo senatvinių ligų? Kada laikas susirūpinti savo klausa?

Per parodą vienintelio specializuoto klausos centro Panevėžyje „Audiomedika“ specialistai atsakys į šiuos ir kitus jums rūpimus klausimus, išsklaidys populiariausius mitus apie klausos aparatus bei duos patarimų, kaip išsaugoti gerą klausą.

Parodoje bus galima registruotis į NEMOKAMĄ klausos patikrą „Audiomedika“ klausos centre. Jūsų aktyvi ir sveika ateitis priklauso tik nuo jūsų pačių!

Daugiau informacijos www.klausoscentras.lt arba telefonu 8-45-468884.

 

Naujų automobilių pardavimo lyderė mieste ir toliau išlieka bendrovė „Auresa“. Oficiali „Toyota“ atstovė Panevėžyje pristato naujus automobilius, kurių galima įsigyti Smėlynės gatvėje esančiame salone. Pagal „Regitros“ duomenis, net 50 proc. registruotų naujų automobilių yra įsigytų įmonėje „Auresa“!

Klientams vietoje teikiamos draudimo ir lizingo paslaugos. Turintieji gerą kredito istoriją naujutėlaičiu „Toyota“ automobiliu iš salono gali išriedėti jau tą pačią dieną. „Auresa“ automobilių servise automobiliai aptarnaujami pagal aukščiausius „Toyota“ gamintojo reikalavimus. Serviso paslaugomis naudojasi ir nenaujais šios markės automobiliais važinėjantys gyventojai.

 

Panevėžys kryptingai žengia atsinaujinimo keliu, tad ir iš didžiulių stilizuotų plytų suręstas išskirtinio dizaino miesto Savivaldybės stendas simbolizuoja Panevėžio laukiančius pokyčius. Viename originaliausių stendų panevėžiečiai galės susipažinti su svarbiausiais investiciniais miesto atnaujinimo projektais: Laisvės aikštės su prieigomis, Senvagės, Skaistakalnio parko, Nevėžio pakrančių, Nepriklausomybės aikštės, Kultūros ir poilsio parko. Stende pristatomos ir įmonės, kurios parodoje nedalyvauja, bet yra dalis miesto atsinaujinimo. Visas tris dienas taip pat bus galima pabendrauti ir su miesto vadovais.

UAB Medicinos bankas parodos dalyvius konsultuoja verslo finansavimo klausimais, pristato specialius pasiūlymus verslo ir privatiems klientams. Privatiems klientams bankas siūlo didžiausią valiutų ir piniginių perlaidų sistemų pasirinkimą. Siunčiant arba atsiimant pinigų perlaidą Panevėžio filiale, galima laimėti išmanųjį laikrodį. Banko stendas įsikūręs arenos centrinėje dalyje.

 

„SkyBus“ – tai keleivių vežimo paslauga, kurią teikia ilgametę patirtį transporto paslaugų srityje sukaupusi ir turinti nepriekaištingą reputaciją įmonė „Zimbravos“ transportas. Siūlome jums pasinaudoti efektyvia galimybe sėkmingai nuvykti iš Panevėžio į Vilniaus, Kauno, Rygos oro uostus ir į Rygos keltą. Daug dėmesio skiriame paslaugos teikimo kokybei ir stengsimės, kad jūsų kelionė atitiktų numatytus lūkesčius, būtų saugi, o kelionės tikslą pasiektumėte su šypsena. Mums svarbi jūsų nuomonė, tad pažadame tobulėti ir plėsti paslaugų spektrą, gerinti jų kokybę. Daugiau informacijos www.skybus.lt, tel.: +370-699-68122, +370-699-68035.

 

„EXPO Aukštaitija 2017“ parodoje svečiai iš Šiaulių miesto Carolinakmit – tai kokybe ir nesenstančiu klasikiniu stiliumi pasižymintys praktiški ir elegantiški gaminiai iš natūralių kailių. Mūsų stendo pavadinimas CAROLINAKMIT.
Visus kailinius gaminius siuvame tik iš aukščiausios kokybės kailių, kurie yra įsigyjami ne tik iš Kanados kailių aukcionų, bet ir superkami vietinėje Baltijos rinkoje. Vertiname kiekvieną klientą, todėl siekiame, kad mūsų kuriamas produktas Jums taptų praktišku, elegantišku ir ypatingu kiekvieną dieną. Ypatingi pasiūlymai medžiotojams ir jų šeimų nariams. Mus rasite Aerouosto gatvėje 11, Šiauliuose. Tel. 8-698-39336, www.carolinakmit.com, el.p. info@carolinakmit.com

 

Septintą kartą parodoje dalyvaujančios Panevėžio teritorinės darbo biržos stendas – tai puiki galimybė ne tik ieškantiems darbo asmenims, bet ir darbdaviams susipažinti su įstaigos teikiamomis paslaugomis. Parodoje dirbantys specialistai informuos apie naują Užimtumo įstatymą ir jame numatytas naujoves (įdarbinimą pagal pameistrystės darbo sutartį, stažuotę, paramą judumui); parodys, kaip naudotis įstaigos elektroninėmis paslaugomis, suteiks informaciją apie įgyvendinamus ESF projektus ir galimą gauti paramą.

Darbo birža kaip vieną pagrindinių veiklos prioritetų yra numačiusi skatinti jaunimo užimtumą. Jaunuoliams stende bus galima gauti išsamią informaciją apie galimybes pradedantiems jauniems verslininkams, teikiamos konsultacijos gyvenimo aprašymo (CV), motyvacinio laiško rašymo klausimais, supažindinama su profesijų pasauliu, su pagrindiniais karjeros planavimo žingsniais ir darbo rinkos poreikiais.

Apie visas paslaugas išsamiau bus galima sužinoti Panevėžio teritorinės darbo biržos stende arba internetinėje svetainėje www.ldb.lt/panevezys.

„Domus Lumina“ – langų uždangalų gamybos bei prekybos įmonė, vykdanti veiklą visoje Lietuvoje. Salonas Panevėžyje, Darbo a. 7, PC „Senukai“, laukia visų, besidominčių interjero tendencijomis bei ieškančių kokybiškų, gražių langų uždangalų – ritininių užuolaidų (roletų), žaliuzių, romanečių bei kitų gaminių – pačiomis geriausiomis kainomis! Mūsų vizitinė kortelė – aukšta produktų ir aptarnavimo kokybė!

Jau ketvirtus metus panevėžiečius atsakingai vairuoti mokanti UAB „Ekovairavimas“ pirmą kartą dalyvauja parodoje „EXPO Aukštaitija“. UAB „Ekovairavimas“ didžiuojasi savo kolektyvu, kuris leido jau pirmaisiais veiklos metais patekti į geriausių, pagal iš pirmo karto išlaikomų egzaminų VĮ „Regitra“, šalies vairavimo mokyklų sąrašą, o instruktoriams – į geriausiųjų 20-uką.

Ne ką mažiaudžiaugiamės savo kursantais. Mes tikime, kad tai, ką darome su malonumu, lengvai sekasi. Vairavimas – didelis malonumas, suteikiantis laisvės pojūtį. Mūsų vairavimo mokykla yra tam, kad jums mokytis vairuoti būtų malonu. Kiekvienam būsimam vairuotojui skiriamas ypatingas dėmesys teoriniam ir praktiniam pasirengimui. Kultūringus, savimi pasitikinčius, atsakingus vairuotojus rengianti mokykla kviečia apsilankyti „EXPO Aukštaitija“ parodos stende, susipažinti su mokyklos veikla ir registruotis į vairavimo kursus, mat vienam laimingajam, kuris užsiregistruos mokslams parodos metu, mokykla teorinę kursų dalį padovanos, o visų kitų lauks malonios dovanėlės.

FOTO 123 studijos vadovas fotomenininkas Andrius Repšys kasmet savo klientams pristato vis modernesnius ir kokybiškesnius dronus, kuriais atliekamos profesionalios fotosesijos. Taip pat garantuoja, kad spausdinami darbai bus muziejinės kokybės, nes nuotraukos spausdinamos dvylikos spalvų spausdintuvu, naudojant FINE ART technologijas, aukštos klasės fotopopierių ar natūralias drobes, blukimo nebijančius, specialiai fotografijoms ir reprodukcijoms naudojamus dažus. Tačiau šiemet Andrius Repšys pristato ilgai brandintą ir netrukus prasidėsiantį projektą – www.likelithuania.lt.

Su šūkiu „Gražiausi Lietuvos vaizdai. Pamilk savo šalį iš naujo!“ prasidedantis projektas bus tikrai unikalus tuo, kad interaktyviame žemėlapyje bus galima matyti visas aplinkui esančias gražias ar įdomias fotografuoti vietas, ne tik dvarus, piliakalnius ar atodangas, bet ir skulptūras, upių vingius, vaizdingus slėnius. Vietovės turės itin tikslias koordinates, vietai apibūdinti bus keliama ne tik gausybė nuotraukų su aprašymais, bet ir nurodomas fotografavimo laikas, nes kai kurie objektai kinta, nyksta. Virtualiame projekte galės dalyvauti visi pageidaujantys fotografai ir fotografijų mėgėjai. Jų darbai dalyvaus nuolat vykstančiuose konkursuose, kuriuose galima laimėti vertingų prizų, o skelbiamos nuotraukos bus su nurodoma autoryste bei kontaktais. Tad apsilankius bet kurioje Lietuvos vietoje bus galima pamatyti, kokių gražių ar įdomių fotografuotinų vaizdų yra netoliese.

Šiandien nerasite nė vieno Aukštaitijos gyventojo, kuris netapatintų pavadinimo „Lietkabelis“ su krepšiniu. Įmonės, kurios darbuotojų gaminama produkcija eksportuojama į visas pasaulio šalis, vadovas tvirtina, kad tai, ką šiuo metu simbolizuoja pavadinimas „Lietkabelis“, kelia pasididžiavimą. Tai įmonė, kurios gaminama produkcija tenkina itin išrankius klientus. AB „Lietkabelis“ vadovybė sėkmingą bendrovės vystymąsi sieja su nuolat gerinama produkcijos kokybe, patikima ir stabilia partneryste su tiekėjais ir klientais, su bendrovės darbuotojų gerovės augimu. O parodoje pristatant ne tik įmonės gaminamą produkciją, anot Sigito Gailiūno, norima parodyti, kad vienos kibirkšties užtenka tam, kad pavyktų suvienyti komandą, sirgalius ir galiausiai miestą bei regioną. Tad norisi ir toliau nešti tą žinutę, kad mieste veikianti įmonė yra neatsiejama miesto ir regiono bendruomenės dalis. Tai ne tik darbuotojai, ne tik produkcija, tai buvimas savo krašte, susitelkimas ir gebėjimas kurti tai, kas leidžia miestui atsinaujinti. Tereikia vienos įmonės ar komandos, kad būtų leista žmonėms pasijusti savo krašto patriotais.

UAB „Kredora“ yra oficialusis „Volkswagen“ koncerno atstovas Panevėžyje. „EXPO Aukštaitija 2017“ parodoje pristato naująjį „Volkswagen Arteon“. Aerodinaminis siluetas, berėmiai šoniniai langai, išraiškingas galinės dalies dizainas – naujasis „Arteon“ sužavi ne tik pirmą kartą jį pamačiusiuosius. O „R-Line“ komplektacija jums siūlo kitų išskirtinių eksterjero privalumų, kurie pabrėžia jo dinamiką. Viena iš esminių automobilio naujovių – pažangesnė „Emergency Assist“ sistema, kuri vairuotojui užmigus ar sunegalavus (kai žmogus paleidžia vairą) ima automatiškai vairuoti automobilį ir turi sustabdyti jį arčiausiai kelkraščio esančioje juostoje. Šį modelį galima susikomplektuoti pagal savo poreikius – panoraminį elektra valdomą stoglangį, automatinę trijų zonų oro kondicionieriaus sistemą, priekines sėdynes su masažo funkcija, šildomą vairą ir dvispalvę interjero apdailą iš napa odos. Atvykite ir susipažinkite! Jūsų laukiame „Cido“ arenoje visą savaitgalį iki pat rugsėjo 24-os dienos. O nespėjusieji apžiūrėti šio naujojo modelio visuomet kviečiami į saloną J. Basanavičiaus g. 69B, Panevėžyje.

Didžiausia šalies ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ parodoje plačiai pristato sveikatos draudimo galimybes. „Lietuvos draudimo“ užsakymu atlikta visuomenės nuomonės apklausa parodė, kad dirbantys šalies gyventojai šalia atlyginimo iš darbdavio norėtų ne automobilio, telefono ar degalų, bet labiausiai pageidauja būtent sveikatos draudimo: jo pageidauja net 56 proc. dirbančiųjų. Ir nors didelėse, ypač užsienio kapitalo bendrovėse šis draudimas jau yra įprasta atlygio paketo dalis, vidutinis verslas dar tik atranda šią naudą kaip padedančią išlaikyti darbuotojus ir jais rūpintis.

Darbdaviams šis draudimas leidžia sutrumpinti darbuotojo nedarbingumą jam gaunant kvalifikuotą pagalbą, pasirūpinti, kad pas juos dirbantys žmonės būtų sveikesni ir darbingesni, o dirbantiesiems šis draudimas leidžia naudotis įvairiomis sveikatos paslaugomis ir operatyviai gauti gydymą ar konsultacijas. Darbdaviai sveikatos draudimą gali pasitelkti kaip papildomą motyvacijos priemonę darbuotojams ir kartu pasirūpinti, kad pas juos dirbantys žmonės bus sveikesni ir geriau jausis.

„Lietuvos draudimo“ siūlomas sveikatos draudimas apdraustiesiems suteikia galimybę rinktis iš 10 sveikatos paslaugų grupių įskaitant neribotą (tai – išskirtinumas rinkoje) ambulatorinę pagalbą susirgus. Į ambulatorinę pagalbą yra įtrauktos tokios paslaugos kaip bendrosios praktikos gydytojo, psichoterapeuto, psichologo ar kitų gydytojų specialistų antrinio lygio konsultacijos, platus laboratorinių tyrimų sąrašas ir diagnostiniai tyrimai bei procedūros.

„Lietuvos draudimas“ visoje šalyje turi platų medicinos paslaugas teikiančių partnerių tinklą, kuriame daugiau kaip 500 valstybinių ir privačių gydymo įstaigų. Už suteiktas paslaugas apdraustasis bet kurioje vietoje gali atsiskaityti pateikęs asmeninę sveikatos draudimo kortelę.

Plačiau apie „Lietuvos draudimo“ sveikatos draudimą galima sužinoti užsukus į stendą parodoje, susisiekus su „Lietuvos draudimo“ konsultantais (Respublikos g. 11, Panevėžyje, tel.: 8 454 54 072) arba internete: https://www.ld.lt/verslo-klientams/sveikatos-draudimas.

 

Parodoje būtinai aplankykite UAB „Krinona“ buitines technikos stendą. Praktiški, buityje naudojami prietaisai sudomins ne vieną. Čia galima susipažinti su įmonės siūlomomis naujienomis: „MasterCoffee“ kavos aparatais, „Zyle“ kokteilinėmis, „Zyle“ vaisių džiovyklėmis, „Zyle“ garais lyginančiais prietaisais.
Taip pat pristatomi nauji „MasterCoffee“ kavos aparatai. Tai profesionalūs, automatiniai ir rankiniai kavos virimo aparatai, pritaikyti visiems gyvenimo atvejams – tiek biure, tiek namuose.

Susipažinti su visu
UAB „Krinona“ asortimentu galima www.krinona.lt.

 

Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos direktorius Tautvydas Anilionis įsitikinęs, kad verslo, gamybos, paslaugų įmonių ir profesinio mokymo įstaigų bendradarbiavimas būtinas rengiant kvalifikuotus specialistus darbo rinkai.

„Didžioji dalis mokymų privalo būti organizuojami realiose darbo vietose pameistrystės ar kitu būdu. Tik glaudus darbdavio ir būsimo specialisto sąlytis gali garantuoti sėkmingą mokymosi procesą“, – tvirtina T. Anilionis.

Todėl, anot jo, „EXPO Aukštaitijos“ parodose mokykla dalyvauja kasmet – iš arti žvalgosi į verslo pasaulį, taip pat pristato save.

„Šiemet mūsų Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklai – kelios sukaktys. Vieneri, kai buvo sujungtos dvi mokyklos, tad metus jau dirbame padidėję ir naujuoju pavadinimu. Kita sukaktis – įspūdinga ir įkvepianti pasididžiavimo jausmą. 1927 metais Sesuo Margarita Rimkevičaitė įkūrė amatų mokyklą. Krikščioniškosios idėjos artimos mūsų mokyklos dvasiai, puoselėjame tradicijas ir katalikiškąsias vertybes, pagrįstai galime vadintis pirmosios amatų mokyklos sekėjais. Taigi minime jau devyniasdešimt“, – sako T. Anilionis.

 

Mieli panevėžiečiai, neribotų duomenų internetas MEZON į „EXPO Aukštaitija 2017“ atkeliauja su didelėmis nuolaidomis, nemokamais paslaugų mėnesiais ir išmaniųjų namų įranga! Namų interneto planams taikoma 40 proc., mobiliojo – 50–62 proc. nuolaidos. Namų internetą turintiems klientams dabar nemokamai 3 mėnesiams suteikiama išmaniosios televizijos MEZON + TV paslauga ir net 6 mėnesiams – nemokamas antrasis internetas (su nešiojamu kišeniniu modemu).

„Išmanumą vertinančių panevėžiečių dėmesį neabejotinai patrauks ir MEZON siūloma serija išmaniųjų namų prietaisų, veikiančių per belaidį internetą, tokių kaip išmanusis elektros jungiklis, išmanioji kamera ir išmanioji lemputė”, – teigia Telecentro, diegiančio šalyje MEZON paslaugas, Panevėžio regiono vadovas Darius Tamelis. Daugiau informacijos apie siūlomas naujoves ir akcijas sužinosite atvykę į parodą ir susiradę joje MEZON stendą.

 

Kepyklėlė „Velželio duona“ jau ir Panevėžyje – Naujamiesčio g. 71!
Paslauga „Duonos langelis“ greita ir paprasta: atvykite ir įsigykite šviežios duonos tiesiogiai iš kepyklėlės.
„Velželio duonos“ pirkėjams bus siūlomi vietoje kepti ir jau panevėžiečių pamėgti švieži įmonės gaminiai: naminė ruginė duona, naminė duona su kanapėmis, duona iš rupių ruginių miltų ir kita produkcija.
„Duonos langelis“ pradeda dirbti nuo rugsėjo 25 d. Darbo laikas: nuo 9 iki 18 val. darbo dienomis.

Taip pat mus rasite „EXPO Aukštaitija 2017“ parodoje.
Kviečiame atvykti!

 

„Norac“ – daugiau nei 10 metų sėkmingai veikianti užsienio kapitalo įmonė, gaminanti sienų ir lubų plokštes bei vonios kambarių modulius, – nuolat plečiasi, investuoja į gamybinių procesų optimizavimą ir modernizavimą, tad visada stengiasi pildyti komandą pozityviais, energingais ir orientuotais į rezultatą nariais. Parodos „EXPO Aukštaitija 2017“ dalyvė „Norac“ kviečia susipažinti su įmonės veikla ir karjeros galimybėmis. Susidomėjusieji galės pateikti savo kandidatūrą užpildydami anketą arba atsiųsti gyvenimo aprašymą el. paštu personalas@norac.lt

 

Nori tobulėti? Ateik į Panevėžio darbo rinkos mokymo centrą!

Tokiu šūkiu parodos „EXPO Aukštaitija 2017“ lankytojus ir svečius pasitinka viena moderniausių profesinio mokymo įstaigų Lietuvoje – Panevėžio darbo rinkos mokymo centras. Pagrindinė įstaigos veiklos kryptis yra profesinis suaugusiųjų mokymas. Čia sudarytos puikios sąlygos įgyti ir tobulinti kvalifikaciją bei persikvalifikuoti Panevėžio bei kitų šalies regionų suaugusiems asmenims.

Panevėžio darbo rinkos mokymo centrui suteiktas kokybės vadybos sertifikatas, patvirtinantis vadybos sistemos atitiktį ISO 9001. Siekdama atitikti įstaigai keliamus aukščiausius reikalavimus ir besimokantiesiems pasiūlyti kokybiškiausias mokymo paslaugas, mokymo centras nuolat atsinaujina, kuria ir diegia naujas, tobulina vykdomas profesinio mokymo programas, atitinkančias paklausą darbo rinkoje ir darbdavių reikalavimus.

Panevėžio darbo rinkos mokymo centras teikia kokybiškas profesinio mokymo paslaugas rengiant plaukų ir grožio priežiūros, tekstilės ir amatų, maisto produktų gamybos, viešojo maitinimo sričių darbuotojus. Pas mus dirba puikūs profesijos mokytojai, savo sričių profesionalai. Esame Šiaurės Lietuvos regione lyderiaujanti įstaiga transporto bei viešbučių ir restoranų sektorių darbuotojų mokymo srityse. Kviečiu visus, norinčius pasinaudoti galimybe tobulinti žinias ir įgyti barmeno, padavėjo, pardavėjo, kirpėjo, siuvėjo, virėjo, konditerio, floristo, vairuotojo bei kitų darbo rinkoje paklausių profesijų“, – sako įstaigos vadovas Valentinas Masilionis.

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) parodoje „EXPO Aukštaitija“ dalyvauja penktus metus. Apsilankyti baltai žaliame Panevėžio TLK stende kviečiame visus, kuriems aktualu išsamiau sužinoti apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD), išsiaiškinti sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tvarką, susipažinti su kompensuojamųjų vaistų ir medicinos pagalbos priemonių skyrimo aktualijomis.

Tuos, kurie nori ne tik įgyti žinių, bet ir patys pasukti galvą bei gauti prizą, ligonių kasa kviečia dalyvauti viktorinoje „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą?“ Viktorina vyksta prie stendo šeštadienį nuo 12 iki 13 val., sekmadienį – nuo 11 iki 12 val. Jos dalyviai prizus gauna iš karto, teisingai atsakę į klausimus.

Panevėžio TLK, 2015 ir 2016 metais pelniusios apdovanojimą už profesionalų įstaigos pristatymą ir stendo informatyvumą, specialistai ir šįmet pasiruošę išsamiai atsakyti į lankytojų klausimus, taip pat suteikti galimybę pasitikrinti, ar esate apdraustas PSD, gauti Europos sveikatos draudimo kortelę (per 4 metus parodoje ją įsigijo per 800 lankytojų) ar ataskaitą apie tai, kiek kainavo paciento gydymas sveikatos priežiūros įstaigose, paaiškinti, kada reikia mokėti už sveikatos priežiūros paslaugas, supažindinti su elektroninėmis ligonių kasų paslaugomis ir kt.

Daugiau informacijos ieškokite www.paneveziotlk.lt.

VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centras – didžiausia Šiaurės Rytų Lietuvoje profesinio mokymo įstaiga, kuri suteikia galimybę mokytis visą gyvenimą. Centre siūloma įgyti naują profesiją ar patobulinti bei atnaujinti jau turimus įgūdžius įvairaus amžiaus asmenims. Čia kviečiami mokiniai tęsti mokslą gimnazijos 9 ar 10 klasėse, įgiję pagrindinį išsilavinimą – pasirinkti jiems patinkančią ir darbo rinkoje paklausią profesiją bei kartu įgyti vidurinį išsilavinimą, turintys vidurinį išsilavinimą – įgyti profesinę kvalifikaciją. Šiuolaikiškai įrengtos praktinio mokymo dirbtuvės, patyrę profesijos mokytojai ir su darbdaviais glaudžiai bendradarbiaujantis centras yra visada atviras žmonėms, kurie siekia įgyti amatą.

Nekilnojamojo turto brokerių kompanija RE/MAX Solutions, įsikūrusi adresu: Laisvės a. 26, Panevėžys, teikia kokybiškas ir patikimas nekilnojamojo turto paslaugas. Tai energingų profesionalų komanda, kuri dalijasi savo turima praktine patirtimi su kiekvienu klientu. RE/MAX Solutions brokeriai padės Jums nustatyti Jūsų objekto rinkos kainą bei patars, kaip tinkamai paruošti Jūsų nekilnojamąjį turtą parduoti. Ši profesionalų komanda pasirūpins, kad informacija apie Jūsų parduodamą nekilnojamąjį turtą pasiektų kuo daugiau potencialių ir motyvuotų pirkėjų. RE/MAX Solutions brokeriai kviečia atvykti į biurą, įsikūrusį pačioje Panevėžio miesto širdyje, ir nemokamai pasikonsultuoti dėl Jūsų parduodamo objekto, nes čia visi nekilnojamojo turto atsakymai vienoje vietoje! RE/MAX Solutions biuro kontaktai: tel. 8-675-75500, el. p. panevezys@remax.lt, Laisvės a. 26, Panevėžys. www.remax.lt

Panevėžyje organizuojamoje parodoje „EXPO Aukštaitija 2017“ jau penktus metus dalyvaujanti Vytauto Puroklio įmonė ir šiais metais pristatys daugiafunkcius lauko židinius, pirties krosnis bei kitus metalo gaminius.

Parodos metu dalyviai galės pabendrauti su įmonės įkūrėju Vytautu, jis maloniai atsakys į visus rūpimus klausimus, susijusius su pirties įrengimu, taip pat padės rasti tinkamus inžinerinius sprendimus bei pateiks optimalius pasiūlymus.

www. pirtieskrosnys.lt, tel. +37068784219.

 

  „Promedica“ klinika įsikūrusi moderniose ir visapusiškai pacientams ir klinikos svečiams patogiose patalpose. Mes didžiuojamės galėdami pacientus aptarnauti naudodamiesi pačia moderniausia ir šiuolaikiškiausia medicinine diagnostikos įranga, garantuojančia aukščiausią gydymo kokybę. Klinikos patalpos yra pritaikytos neįgaliesiems, įrengtas patogus liftas, nėra slenksčių ir kitų kliūčių. Mūsų pasididžiavimas – patyrusių specialistų komanda, kuri nuolatos kelia savo kvalifikaciją įvairiuose Lietuvos ir užsienio mokymuose, seminaruose, konferencijose, todėl galime užtikrinti diagnostikos ir gydymo paslaugų kokybę. Klinika yra sudariusi sutartį su Valstybine ligonių kasa, todėl pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos nemokamai.

Mus rasite Marijonų g. 57, Panevėžyje. Informacija tel.: 8-612-01110, 8-45-443906, info@promedica.lt.

Kiekvienas pritars, kad švari aplinka darbe ar namuose yra mūsų siekis bei geros nuotaikos šaltinis. Šiuolaikinis įtemptas gyvenimo tempas dažnai nepalieka papildomo laiko pasirūpinti valymo, skalbimo paslaugomis, todėl mūsų įmonė visada pasiruošusi ateiti Jums į pagalbą!

UAB ,,Baltic swan” siūlo nebegaišti laiko ir nešvaistyti energijos drabužių skalbimui, lyginimui ar valymui. Valykloje valomi visi drabužiai, užuolaidos, užklotai, antklodės ir pagalvės su poliesteriniu užpildu, kilimai, baldai. Dauguma jų valomi naudojant AQUACLEAN-ekologiško valymo būdą. Tai yra alternatyva cheminiam valymui. Naujam gyvenimui čia prikeliami ir žaislai. Parodoje jau daugiau nei 12 metų dalyvaujanti UAB ,,Baltic swan” stende siūlo nuolaidų kuponus. Su įmonės darbuotojais stende galima aptarti ilgalaikės sutarties sąlygas.

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų