Panevėžio VPK nuotr.

Pareigūnės sukeltoje avarijoje sužalotas vyras neišgyveno

Pareigūnės sukeltoje avarijoje sužalotas vyras neišgyveno

Į darbą skubėjusios policijos pareigūnės pirmadienio rytą sukeltoje avarijoje sunkiai sužalotas vyras neišgyveno. Jo gyvybė užgeso ligoninėje, praėjus vos porai valandų nuo tragiškos avarijos.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, pirmadienį, apie 7.39 val., Rokiškio rajone, kelyje Daugpilis-Rokiškis-Panevėžys, Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja 28-erių M. N., vairuodama jai priklausantį automobilį „Volvo S60“, neatsižvelgė į kelio ir meteorologines sąlygas, nepasirinko saugaus greičio, išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su priešais atvažiuojančiu automobiliu „Audi 80“, kuris nuvažiavo nuo kelio.

Automobilį „Audi 80“ vairavo 58-erių Rokiškio rajono gyventojas. Kartu automobiliu vyko 60-metė keleivė – Rokiškio rajono gyventoja. Eismo įvykio metu sunkiai sužalotas automobilio „Audi 80“ vairuotojas. Jis dėl galvos traumos, krūtinės ląstos lūžimo ir kitų daugybinių kūno sužalojimų, skubiai paguldytas į Rokiškio rajono ligoninės reanimacijos skyrių. Automobilio „Audi 80“ keleivė, kuri dėl dešinės pusės raktikaulio ir dešinės pusės krūtinkaulio lūžimo, gydoma Rokiškio rajono ligoninės chirurgijos skyriuje. Į tą patį skyrių dėl pilvo skausmų paguldyta ir policijos pareigūnė.

Apie 10.50 val. konstatuota „Audi 80“ vairuotojo mirtis.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Pirminiais duomenimis, pareigūnė automobilį vairavo blaivi.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų