BNS nuotr.

Pareigūnai sulaikė tris prekeivius kvaišalais

Pareigūnai sulaikė tris prekeivius kvaišalais

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė tris asmenis dėl neteisėto disponavimo psichotropinėmis medžiagomis.

Sulaikyti panevėžiečiai R. D., gim. 1973 m., P. M., gim. 1987 m., E. D., gim. 1990 m. R. D. ir E.D. įtariami psichotropinių medžiagų platinimu Panevėžio mieste.

R. D. policijai žinomas: šių metų pradžioje jam pareikšti įtarimai ir pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu, taigi asmuo per trumpą laikotarpį dėl to paties pažeidimo policijai įkliūva antrą kartą. Pilietis E.D. policijai taip pat žinomas dėl vagysčių. Asmenys siejami su organizuotu nusikalstamumu.

Policijos pareigūnai įtarė, kad mieste veikė grupė asmenų, kurie dideliais kiekiais platino narkotines medžiagas. Intensyviai dirbant ir analizuojant gautą informaciją policijos pareigūnų įtarimai rugpjūčio mėnesio pradžioje pasitvirtino.

Kvaišalams slėpti įtariamieji naudojo užsienio valstybėse registruotus automobilius, garažus bei jų masyvus. Viename iš tokių automobilių policijos pareigūnai rado bei paėmė apie 100 gramų metamfetamino.

Tęsdami operaciją, pareigūnai atliko kratas vieno iš įtariamų naudojamuose garažuose. Į pagalbą policijos pareigūnai kvietė ir priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą – teko pjauti vienos iš patalpų duris. Mūriniame garaže aptiktas kilogramas metamfetamino. Iš tokio kiekio į gatves galėjo būti išplatinta daugiau nei tūkstantis dozių narkotikų. Kratų metu rasta ir daugiau tyrimui reikšmingų daiktų bei medžiagų: narkotinių medžiagų pakavimo maišai, komunikavimo priemonės.

Įtariamiesiems taikytos kardomosios priemonės. Vienas iš jų suimtas maksimaliam trijų mėnesių terminui. Vyrams gresia iki dešimties metų laisvės atėmimas (LR BK 260 str. 2 d.).

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų