V. BULAIČIO nuotr.

Parduotuvėje „Maxima“ – ir vėl galimas sprogmuo

Parduotuvėje „Maxima“ – ir vėl galimas sprogmuo

Antradienio vakarą, apie 16.21 val., gautas pranešimas, kad Ukmergės gatvėje esančiame prekybos centre „Maxima“ padėtas sprogmuo.

Netrukus įvestas planas „Skydas“, laukiama iš sostinės atvykstančių išminuotojų. Iš prekybos centro evakuoti visi pirkėjai ir darbuotojai.

Apie galimą sprogmenį parduotuvėje pranešė anonimas. Buvo skambinta iš taksofono, esančio Basanavičiaus gatvėje. Pasak Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Rasos Meištės, tikėtina, kad apie galimą sprogmenį pranešė nepilnametis. „Iš garso įrašo girdėti, kad tai vaikiškas balsas“, – teigė ji.

Panevėžiečiai prašomi rinktis kitą maršrutą, nors pati gatvė neuždaryta.

Tai jau ne pirmas panašus atvejis, kai grasinama susprogdinti „Maxima“ parduotuvę. Prieš tris savaites paauglys, paskambinęs iš taksomato, pranešė, kad sprogmuo padėtas prie Liepų alėjoje esančios parduotuvės „Maxima“. Tąkart įtariamąjį policijos pareigūnai operatyviai išaiškino – jis buvo užfiksuotas parduotuvėje esančių vaizdo kamerų.

„Vos gavę informaciją iš policijos pareigūnų, klientus ir darbuotojus iš parduotuvės patalpų nedelsiant evakavome. Šiuo metu bendradarbiaujame su specialiosiomis tarnybomis“, – teigia „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Galerija

Komentarai

  • Nustačius kaltininką (aišku,ko gero nepilnametį),taip nubausti tėvelius ,kad išmokytų savo atžalas normaliai elgtis.

  • bauda turi buti pakankamai didele,kad nekiltu noras linksmintis.O siaip tai prie taksofonu reikia vaizdo kameru ar kitokiu sekimo priemoniu.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų