Papildomas finansavimas – „Minties“ gimnazijos robotikos centrui

Papildomas finansavimas – „Minties“ gimnazijos robotikos centrui

Panevėžio miesto savivaldybė realizuoja miesto, kaip būsimojo robotikos centro, viziją. Skirtas papildomas finansavimas „Minties“ gimnazijoje kuriamam robotikos centrui. Lėšos bus panaudotos patalpoms remontuoti ir įrangai įsigyti.

Šiuo metu atliekami 600 kv. m patalpų projektavimo darbai, po kurių paaiškės tikslesnė remonto kaina. Kol kas žinoma tiek, kad suma tikrai viršys 90 tūkst. Eur.

Už maždaug 140 tūkst. Eur bus nupirkta robotikos centro įranga – „Lego“ inovacijų studija 1-8 kl. moksleiviams ir „Tetrix“ laboratorija 9-12 kl. moksleiviams. Bus įsigyta „Lego“ robotų, mašinų, pneumatinių rinkinių, trasų, kompiuterių, FLL stalų ir užduočių laukų bei kt.

Numatoma, kad robotikos centras pradės veiklą rudenį. „Minties“ gimnazija skatins šiuolaikinių technologijų programų plėtrą formaliajame ir neformaliajame ugdyme, organizuos edukacines pamokas, interaktyvius užsiėmimus, dalyvaus robotikos renginiuose, viešins ir populiarins robotiką. Centras bus atviras ne tik gimnazijos, bet ir viso miesto mokiniams.

Robotikos diegimas miesto švietimo įstaigose numatytas Panevėžio regiono robotikos ir automatizavimo specializacijos krypties įgyvendinimo iniciatyva. Ją realizuodama nuo rudens Savivaldybė „Saulėtekio“ progimnazijoje ir „Minties“ gimnazijoje diegia novatoriško verslumo ugdymo sampratos elementus. Abiejų įstaigų auklėtiniai formaliojo ir neformaliojo švietimo užsiėmimuose mokysis tyrinėti, pažinti, kurti žaidimus, elementariąsias socialines technologines inovacijas, jas pristatyti ir pritaikyti.

Komentarai

  • Labai gera iniciatyva, vaikai turi gauti realių, gerą uždarbį garantuojančių profesijų supratimą ir pagrindus.

  • Kadangi korupcija itariamam merui 3 men. nemokes algos, sakau gal dar prie topacio darzeliui us sutaupitus pinigus kokius langus pakeist iseitu

    • Protingas supranta , o kitoks …

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų