Panevėžys pradėjo puoštis Kalėdoms

Panevėžys pradėjo puoštis Kalėdoms

 

Nors oras labiau primena pavasarį, Aukštaitijos sostinė jau gyvena Kalėdų laukimu.

Penktadienio popietę Laisvės aikštėje buvo pradėta statyti pagrindinė puošmena – eglutė, kuri netrukus pasidabins šventiniais kalėdiniais papuošalais. Kaip kalėdiniu laikotarpiu atrodys Panevėžys, vis dar laikoma po devyniais užraktais, tačiau miesto puošimu besirūpinančios įmonės „Švenčių studija“ vadovė Jolanta Tūraitė prasitarė, kad jų užduotis buvo padaryti taip, kad Panevėžys sužibėtų ne tik Lietuvos, bet ir Europos kontekste. Tam Savivaldybė iš biudžeto skyrė beveik 150 tūkst. eurų.

Nors daug kam pasirodė keista, kad jau lapkričio viduryje buvo pradėtas statyti Kalėdų medis, J. Tūraitė teigė, kad miesto puošimo projektas gana platus, dekoracijos vis dar gaminamos, tad kad nebūtų skubos, klaidų ir kaip studentams nepritrūktų vienos nakties pasiruošti, buvo nuspręsta miesto puošimo darbus pradėti dabar.

„Turime nemažai patirties šioje srityje, tad pradedame darbus visuomet anksčiau, kad nebūtų skubotumo“, – sakė J. Tūraitė.

Jos teigimu, miesto puošimo projektas gana sudėtingas, tad teko sutelkti visas kūrybines jėgas. Tikimasi, kad tai sulauks ir miestiečių įvertinimo. Tiesa, kaip atrodys miestas, pašnekovė atskleisti dar nenorėjo, tik patikino, kad bus daug šviesos, spindesio ir šventinės džiugios nuotaikos. Jų įmonė laikosi tokios pozicijos, kad apie miestų puošimą iš anksto kalbėti nereikia – kiekvienas turi tą šventinę dvasią pajusti pats.

„Juk kai į kelionę išsirengiame su išankstinėmis kažkieno nuostatomis, kas yra gražu, o kas ne, nepatiriame to tikrojo atradimo džiaugsmo. Taip ir čia – kiekvienas žmogus turi tai pamatyti savo akimis ir pajusti širdimi, tada ir šventinė nuotaika būna kitokia. Nebūkime standartais, būkime savimi“, – mįslingai kalbėjo J. Tūraitė.

 

Komentarai

 • Kaip keista- metalinės konstrukcijos vadinamos eglute.

 • o kaip daugiau nuplausi pinigų?

 • Toks vaizdas kad pernykscia pasiskolino.

 • Kaip laukiam!

 • Nesupratau kas per zegliai sustatyti……..?

 • Oi jus kausės,palaukit truputuką ir suprasit viską.

 • Kokia gi cia eglute,paprasciausia metalo konstrukcija.Jei svenciam Kaledas,Naujus metus tai gal ir puoskime EGLES,o ne velniai zino ka.

 • Pastatys tokią pat ,kaip pernai,tik dvigubai brangiau kainuos. Otkatas nusės kažkieno kišenėse,o mokėsime visi mes.

  • Atsakyti
 • Labai jau išlaidauja, nori kuo didesnės, atseit bus gražiausia visoje Lietuvoje, bet tuos pinigus galima buvo panaudoti ir kilnesniam tikslui. Kai ne savi pinigai tai ir netaupo. Skaičiau, kad Šiauliai pasipuoš už tris kartus mažesnę sumą ir taip pat puikiai atšvęs Kalėdas.

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (9)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų