Panevėžio gatvėse ratuotas senienas pakeis nauji autobusai

Panevėžio gatvėse ratuotas senienas pakeis nauji autobusai

Panevėžys už daugiau nei 2 mln. eurų perka 12 naujų žemagrindžių autobusų.

Panevėžio meras Rytis Račkauskas, laikinai einantis Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas Tomas Jukna, Savivaldybės bendrovės „Panevėžio autobusų parkas“ laikinasis direktorius Arnoldas Gražys susitiko su viešųjų pirkimų konkursą autobusams pagaminti laimėjusios įmonės „BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş“ atstovais.

„Džiugu kad įvyko sėkmingas miestui pirkimas ir Panevėžys įsigys naujų autobusų. Turėsime galimybę modernizuoti ir padaryti dar patogesnę viešojo transporto sistemą, juk gerai organizuotas viešasis transportas yra viena iš svarbiausių miestui sričių. Manau, kad tai dar vienas sėkmingas žingsnis į mūsų visų ateitį“, – sakė meras R. Račkauskas.

„Konkurso dalyviui pasiūlius mažiausią kainą, Panevėžiui pavyko nusipirkti 12 naujų autobusų – o tai yra net 2 autobusais daugiau, nei siūlė konkurencinės įmonės. Ateityje tikimės su šia įmone sėkmingo bendradarbiavimo“, – teigė A. Gražys.

Planuojama, kad žemagrindžiai miesto autobusai, naudojantys suslėgtąsias gamtines dujas į Panevėžio gatves turėtų išvažiuoti jau šį rudenį. Pirkimo vertė – daugiau kaip 2 mln. 200 tūkst. Eur.

Komentarai

  • nauji autobusai,bet gal galetu vairuotojai juos ar senesnius, privairuoti arciau prie saligatvio.Dabar ,lieka koks pusmetris ir ka daryti senyvam keleiviui su lazdute?Suprantu ,kad ziema sunkiau,bet dabar-negi taip sunku.?

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų