Panevėžyje prieš Kalėdas atidaroma „Lidl“ parduotuvė

Panevėžyje prieš Kalėdas atidaroma „Lidl“ parduotuvė

Gruodžio 15-ąją, Panevėžyje duris pirkėjams atvers pirmoji prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvė.

Pirmieji naujosios parduotuvės svečiai tradiciškai bus vaišinami Berlyno spurgomis su džemu bei karštais gėrimais ir galės rinktis iš specialiai atidarymui skirtų pasiūlymų, kurie papildys reguliarius, suplanuotus prekybos tinkle visoje šalyje.
„Lidl“ asortimentą sudaro 1 600 kasdienių prekių, kurias nuolat paįvairina specialūs maisto produktų bei ne maisto prekių pasiūlymai ir akcijos. Į „Lidl“ turgelį kasdien pristatomi švieži vaisiai bei daržovės, parduotuvės kepyklėlėje keliskart per diena kepamos minkštos bandelės, traškūs kruasanai, pyragėliai su įvairiais įdarais ir duona. Parduotuvių darbo laikas – kasdien 8–22 val.

„Panevėžys – dar vienas miestas lietuviškame „Lidl“ žemėlapyje. Džiaugiamės plėsdami savo prekybos tinklą, kurdami naujas darbo vietas bei galėdami pasiūlyti vis daugiau šalies gyventojų įsitikinti „Lidl“ prekių kainos ir kokybės santykio palankumu“, – sakė Radostin Roussev-Peine, UAB „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius.

Bendrovė „Lidl Lietuva“ Panevėžyje sukūrė per 30 naujų darbo vietų. Kaip ir visos „Lidl“ parduotuvės Lietuvoje, naujoji yra sertifikuota pagal tarptautinę tvariųjų pastatų vertinimo sistemą „BREEAM In-Use“, kuri atspindi statinio energinį efektyvumą, komfortą bei kitus susijusius aspektus.

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų