Panevėžyje policijai įkliuvo jaunuoliai su narkotikais

Panevėžyje policijai įkliuvo jaunuoliai su narkotikais

Panevėžyje pastarąją parą policija vieną po kito sulaikė jaunuolius, įtariamus disponavimu narkotikais.

Penktadienį, apie 19.50 val., T. Moigio gatvėje pareigūnams patikrinus 21-erių panevėžietį, jo striukės kišenėje rasta mėtinių pastilių dėžutė. Jos viduje patruliai aptiko peršviečiamą užspaudžiamą maišelį su galimai augalinės kilmės narkotine medžiaga. Įtariamasis sulaikytas.

Tą pačią naktį, apie 23.50 val., Parko gatvėje atlikdami automobilio „Mercedes Benz“  apžiūrą, policijos pareigūnai kairės pusės priekinių durelių dėtuvėje rado cigarečių pakelį, kurio viduje buvo slepiamas vienkartinių servetėlių pakelis, o jame – į foliją įsukta taip pat galimai augalinės kilmės narkotinė medžiaga. Sulaikytas automobilio vairuotojo vietoje sėdėjęs 21-erių panevėžietis.

O šeštadienio paryčiais, apie 3.30 val., automobilių stovėjimo aikštelėje Molainių gatvėje patikrintas automobilis „Audi A6“, kuriame vairuotojo vietoje sėdėjo 22-ejų Kupiškio rajono gyventojas vyras, kartu buvo du  keleiviai, Panevėžio rajono gyventojai. Automobilio dešinės pusės priekyje esančioje daiktinėje rastas popieriaus gabaliukas, kuriame įpakuota, įtariama, augalinės kilmės narkotinė medžiaga  bei žalios spalvos guma aptrauktas gabaliukas, įtariama, augalinės kilmės narkotinė medžiaga. Vieno iš jaunuolių striukės kišenėje rastas plastikinis peršviečiamas, užspaudžiamas maišelis, kuriame buvo trys sveikos ir vienos pusė rožinės spalvos tabletės,įtariama, narkotinė medžiaga.

 

Komentarai

  • šaunuoliai pareigūnai! Tai reiškia, kad reikia organizuoti naktinius ,,voratinklius“

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų