DELFI nuotr.

Panevėžyje pasipylė Kvitų žaidimo laimėtojai

Panevėžyje pasipylė Kvitų žaidimo laimėtojai

 

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – AVMI) informuoja, kad Panevėžyje nuo gegužės pradžios iki dabar VMI Kvitų žaidime savaitinius 200 Eur prizus laimėjo penki Aukštaitijos sostinės gyventojai.

Laimėtojų amžius nuo 30-ies iki 71-erių. Tris laiminguosius kvitus panevėžiečiai gavo turgavietėje, du – papietavę kavinėje. Nuo žaidimo pradžios sėkmė nusišypsojo iš viso aštuoniems panevėžiečiams.
Dalyvaujant VMI Kvitų žaidime aktyvumu pasižymėjo ir Utenos bei Visagino gyventojai. Nuo žaidimo pradžios prizus laimėjo trys uteniškiai ir trys visaginiečiai. Metų pradžioje ypač pasisekė vienam Utenos gyventojui – apsilankęs baseine ir už paslaugą gautą kvitą užregistravęs svetainėje kvituzaidimas.vmi.lt, jis laimėjo 5 tūkst. Eur mėnesio prizą.

“Šiuo metu Kvitų žaidime šalies gyventojai užregistravo daugiau nei 1,3 mln. kvitų, iš kurių beveik 300 tapo laimingais. Laimėjimų prizinis fondas siekia 80 tūkst. Eur. Dalyvaudami žaidime ir registruodami kvitus už įsigytas prekes turgavietėje ar įvairias paslaugas, gyventojai kasdien prisideda prie šešėlinės ekonomikos mažinimo ir skaidrios visuomenės kūrimo – per pirmus penkis žaidimo mėnesius vien viešojo maitinimo sektoriuje papildomai deklaruota 1,85 mln. Eur pridėtinės vertės mokesčio“, – teigia Panevėžio AVMI viršininkas Aldas Skvarnavičius.

Panevėžio AVMI primena, kad Mokesčių administratorius pirmojo nacionalinio kvitų žaidimo objektus parinko įvertinęs tuos sektorius, kuriuose rizika, jog apskaitomos ne visos pajamos ir taip nuslepiama dalis valstybės biudžetą turinčių pasiekti mokesčių, yra didesnė. Šiuo metu atvejai, kai vengiama mokesčių neapskaitant tam tikros dalies gaunamų pajamų, dažniau fiksuojami turgavietėse ir paslaugų sektoriuje. Ypatingą dėmesį VMI skiria būtent viešojo maitinimo paslaugoms, o pasiekti rezultatai rodo ne tik „skaidrėjančią“ verslo aplinką, bet ir augantį gyventojų sąmoningumą – žmonės

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų