Legendinio „Panevėžio“ viešbučio laukia rytietiškas renesansas. T.Šiaudinio nuotr.

Panevėžyje – Indonezijos verslininkų startas

Panevėžyje – Indonezijos verslininkų startas

Jau rudenį panevėžiečiai ir miesto svečiai gali tikėtis egzotiškų pramogų legendiniame „Panevėžio“ viešbutyje. Tokią žinią miesto merui R. Račkauskui vakar pranešė prieš mėnesį pas jį viešėję verslininkai iš Indonezijos.

Šį kartą jie Panevėžio vadovui atsiuntė laišką, kuriame pranešė, kad jau sukirto rankomis su viešbučio savininkais. Susitvarkius kitus reikalingus dokumentus esą jau birželį bus galima pradėti parengiamuosius darbus.

Pirmajame pastato aukšte, kaip ir anksčiau, liks picerija ir kitos seniai čia dirbančios įmonės. Užsieniečius labiausiai domina viršutiniai viešbučio aukštai. Čia verslininkai žada įrengti Rytų kultūros masažo namus, o keturioliktajame aukšte –  indoneziškos virtuvės restoraną su plačia miesto apžvalgos aikštele.

Kaip dėstoma merui atsiųstame laiške, verslininkai naujajame pramogų centre planuoja siūlyti autentiškas SPA procedūras. Bus įrengti tradiciniai indoneziški masažo kambariai su bambukiniais kilimėliais, lotoso formos sūkurinėmis voniomis. Profesionalūs specialistai siūlys išskirtinius  procedūrų receptus, senovines masažo technikas bei natūralius Rytų kultūroje naudojamus SPA produktus.

Pailsėti klientai galės poilsio kambariuose, kuriuos svečiams paruoš aromaterapijos žinovai. O vakarais skambant rytietiškai muzikai bus galima apžvelgti miesto panoramą. Žadama, kad indonezų kultūros stiliumi įrengtame pramogų centre viskas dvelks išskirtine egzotika.

Panevėžio meras R. Račkauskas džiaugiasi dėl tokių investicinių planų: „Sveikiname verslininkus, kurie susidomėjo mūsų infrastruktūra ir nori atgaivinti primirštą viešbutį. Pagelbėsime jiems, kuo galėsime.“

Meras teigė, kad Savivaldybė pasirengusi padėti investuotojams kuo greičiau gauti leidimus, reikalingus projektui įgyvendinti. Jis tikisi, kad dar šiemet turėsime išskirtinį traukos centrą pačioje miesto širdyje.

Komentarai

  • galu gale miestelyje atsiras tikras viešnamis!!!?liux!

  • o kas jame lankysis? Kas turi tiek, nuo kruopų, atliekamų pinigų? Pagal intelektą ir sprendimai. Gaila!!!

  • Koks skirtumas kas lankysis ar kas bus, svarbu investuotu….ne visi ant kruopu sedi, nereik paisyti viska juodom spalvom…iseik savaitgaliais i centra.

    • tie PAPA apie pigias snarglynes ir sukasi nes daugiau neišgali.

  • Tai jau tikrai klausima kelia toks dalykas- kas ten lankysis? Jau siandien mieste pilna visokiu ten ,,pa-spa,, kokybiskos paslaugos brangios ir sitoje vietoje tiems indonezieciams labai smarkiai reiks pagalvoti kaip pritraukti Panevezio kaimiecius.As ten tikrai neisiu ir is apzvalgos aiksteles miestu nesigrozesiu-tiesiog bus nepigu.

  • Gerbiamieji,o Jums neatrodo,kad šiandien balandžio 1-ji.Man taip rodos,kad šis „super“biznis tęsis iki balandžio 2-osios…

  • Račkausko gražus sapnas balandžio 1d .bedante panevežio valdžia

Rodyti visus komentarus (7)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų