T. Markelevičiaus nuotr.

Panevėžyje girtuoklių šou: sulaikytas vairuotojas supyko ant keleivio

Panevėžyje girtuoklių šou: sulaikytas vairuotojas supyko ant keleivio

Panevėžyje šeštadienio naktį sulaikytas girtų vairuotojo ir keleivio ekipažas policijos pareigūnų akivaizdoje dar ir susipyko taip, kad juodu prisiėjo skirti.

Apie keistai manevruojantį automobilį „Citroen Berlingo“  policijos pareigūnams pranešė pilietiškas panevėžietis. Kad vairuotojas gali būti girtas, įtarimas kilo matant, kaip automobilis neišsitenka gatvėje – važiavo net daužydamasis į bortus.

„Citroen Berlingo“ įsukus į degalinę, iš jo išlipo du girti vyrai, tačiau greitai vėl susėdo į mašiną ir išvažiavo į gatvę. Iš paskos važiavęs panevėžietis apie pavojingą ekipažą pranešė policijai.  Nespėję toli nuvažiuoti, kelių chuliganai buvo sustabdyti. Vairuotojui nustatytas 2,04 pro. girtumas.

Pareigūnai turbūt nesitikėjo, kad jiems teks dar ir skirti susikivirčijusius girtutėlius draugus. Sulaikytas vairuotojas, įširdęs, kad pateko į policijos rankas, puolė dėl to kaltinti ir plūsti taip pat girtutėlį keleivį, esą šis trukdęs vairuoti – keletą kartų griebė už vairo. Pareigūnams girtus prisivažinėjusius bičiulius teko skirti susodinant į atskirus tarnybinius automobilius.

Vėliau paaiškėjo, kad keleivis yra ir mašinos savininkas.

Vairuotojo laukia teismas, o keleivio – atsakomybė už tai, kad savo automobilį perdavė vairuoti girtam asmeniui.

 

 

 

 

Komentarai

  • savininkas issisuko nuo vairuotojo pazymejimo praradimo,bet ir sekasi kai kuriems pijokams.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų