Panevėžyje atidaromas Atviras jaunimo centras

Panevėžyje atidaromas Atviras jaunimo centras

Panevėžio jaunimas turės naują vietą, kurioje galės leisti laisvalaikį. Nors Atvirame jaunimo centre, skirtame 14 – 29 metų jaunuoliams, šurmulys netyla jau ne pirmą mėnesį, oficialiai durys atsivers tik šiandien.

Centro direktorės Daivos Juodelienės teigimu, paauglių bei jaunimo simpatijas pelniusi vieta jau turi kuo pasigirti, todėl atėjo metas garsiau pranešti apie save.

„Labai norėjome, kad prieš oficialų atidarymą būtų sukomplektuota pilna komanda darbuotojų, čia rinktųsi jauni žmonės ir galėtume pasiūlyti įvairių pramogų bei veiklų. Tuščių sienų atidarymas be lankytojų būtų tik parodomasis spektaklis“, – teigė centro direktorė.

Nors Atviras jaunimo centras oficialiai atidaromas tik šį vakarą, jau kurį laiką čia renkasi 10 – 15 nuolatinių lankytojų. Tikimasi, kad po smagaus atidarymo norinčių aplankyti šią jaunimo oazę dar labiau padaugės.

„Mūsų koncepcija – ištraukti vaikus iš gatvės, tad pagrindinė centro auditorija – mažiau motyvuoti žmonės, kilę iš mažiau galimybių galinčių suteikti šeimų. Tikimės, kad sugebėsime juos paskatinti laiką leisti saugiai, šalia suaugusiųjų žmonių, o ne šlaistantis gatvėmis. Svarbiausia, vaikų tikrai neversime daryti to, ko jie nenori. Jaunuoliai galės tiesiog įsitaisyti ant sėdmaišių ir naudotis belaidžiu internetu, o kai patys panorės, įsitraukti į centro veiklą“, – žadėjo D. Juodelienė.

Neseniai savo veiklą pradėjęs Atviras jaunimo centras jau organizavo susitikimą su Pauliumi Gritėnu, Dainiumi Radzevičiumi, Ada Jonuše bei rengė protų kovas. Būtent pastarosios susilaukė daugiausia dėmesio ir subūrė apie 40 Panevėžio jaunuolių.

Galerija

Komentarai

 • Kaip šaunu ! Seniai tokio centro mieste reikėjo. Ačiū !

 • koks to centro adresas jei ne oaslaptis?

  • Ramygalos g. 18 🙂

   • Atsakyti
 • Ramygalos g., geltonų plytų namas šalia gaisrinės. Ten tikrai labai liuks!

 • Gal PIRMIAUSIAI RAŠANT STRAIPSNĮ REIKĖJO NURDYTI TO CENTRO….ADRESĄ. IŠ KUR ŽINOTI,NES VIENI RAŠO GELTONŲ PLYTŲ NAMAS, BET NUOTRAUKOJE VISIŠKAI NESIMATO TŲ PLYTŲ… AR KAS TAIP SKELBIA NAUJĄ ĮSTAIGĄ ?????

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų