Panevėžio vairuotojai pamėgo gaudynes su policija

Panevėžio vairuotojai pamėgo gaudynes su policija

Visą savaitgalį Panevėžio pareigūnams teko po miestą gaudyti įsisiautėjusius vairuotojus. Nuo policijos bėgo angliškais numeriais pažymėtas „BMW“,  „Audi“ rasotais langais, o pirmadienio naktį į gaudynes leidosi itin priešiškai nusiteikęs „lenktynininkas“.

Į „Audi“ automobilį  angliškais numeriais pareigūnai dėmesį atkreipė, kai jis išsuko iš degalinės Nemuno ir Parko gatvių sankryžoje. Automobilis buvo stabdomas, tačiau vairuotojas nurodymui nepakluso ir spruko miesto gatvėmis.

Šį kartą gaudynės su policija ilgai netruko ir baigėsi Suvalkų gatvėje. Tačiau sulaikomas bėglys nusileisti neketino: nenorėjo pateikti dokumentų, atsisakė tikrintis blaivumą. Automobilis buvo išvarytas į sulaikytų transporto priemonių aikštelę, o vairuotojas išgabentas į komisariatą.

Už tai, kad atsisakė tikrintis blaivumą, jam gresia bauda nuo 1000 iki 2000 eurų. Bėglys gali netekti vairuotojo pažymėjimo iki ketverių metų, be galimybės jį atsiimti anksčiau. Už pasipriešinimą pareigūnams vyras bus patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų