T. Markelevičiaus nuotr.

Panevėžio rajone žuvo miško darbininkas. Pagalbos prireikė ir gelbėtojams

Panevėžio rajone žuvo miško darbininkas. Pagalbos prireikė ir gelbėtojams

Tragiška nelaimė Panevėžio rajone. Kertant mišką krintantis medis griuvo ant dviejų darbininkų. Vienas nuo stipraus smūgio žuvo vietoje, kitam likimas buvo gailestingas – žmogus atsipirko dideliu išgąsčiu ir menkais sužalojimais.

Pagalbos prireikė ir patiems į nelaimės vietą išskubėjusiems gelbėtojams. Klampiame miško kelyje susmegusius greitosios pagalbos ir ugniagesių automobilius iš dumblo teko vaduoti traktoriui.

Apie nelaimę Paįstrio seniūnijos Voverinės kaime Bendrajam pagalbos centrui pranešta ketvirtadienį, kelios minutės po vidurdienio.

Netoli kaimo esančiame miške buvo atliekami kirtimo darbai. Valstybinės darbo inspekcijos Panevėžio skyriaus vedėjo pavaduotojo Vaido Pauliuko teigimu, pirminiais duomenimis, nukirstas medis atsirėmė į kitus medžius ir netikėtai slydo, kliudydamas toje vietoje dirbusius abu žmones.

Nuo itin smarkaus smūgio 43-ejų miško darbininkas žuvo vietoje.

Jo 23-ejų kolega sužeistas.

Į įvykio vietą buvo išsiųsti du Panevėžio rajono greitosios medicinos pagalbos ekipažai. Tačiau gelbėjimo operaciją apsunkino sunkus privažiavimas prie įvykio vietos.

Klampiame miško kelyje užklimpo abi greitosios. Joms traukti buvo iškviesti ugniagesiai iš Panevėžio ir Gegužinės kaimo. Panevėžiečiams pavyko ištraukti vieną greitosios ekipažą, tačiau antrąjį medikų automobilį traukiančių Gegužinės ugniagesių automobilis taip pat įklimpo. Gelbėtojams vaduoti iš pelkės prireikė traktoriaus.

Greitosios medicinos pagalbos automobiliu sužalotasis išvežtas į Respublikinę Panevėžio ligoninę. Vyras gali švęsti antrąjį gimtadienį. Vienam darbininkui gyvybę atėmęs medis kitą tik nesunkiai užgavo. Sužeistajam ligoninėje nustatytas kairio klubo sąnario sumušimas. Suteikus pirmąją pagalbą ir atlikus tyrimus, jis išleistas gydytis į namus.

V. Pauliuko teigimu, žuvusysis dirbo pagal žemės ūkio ir miškininkystės paslaugų kvitą. Sužalotasis buvo mišką valiusios įmonės, registruotos Panevėžyje, darbininkas.

Bus aiškinamasi, ar darbuotojai laikėsi darbų saugos taisyklių, buvo blaivūs. Incidento aplinkybes tiria šiuo metu įvykio vietoje tebedirbantys Panevėžio policijos bei Valstybinės darbo inspekcijos pareigūnai.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų