T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

Panevėžio rajone – virtinė automobilių grioviuose

Panevėžio rajone – virtinė automobilių grioviuose

Naktį net ir nežymiai spustelėjęs šaltukas paryčiais kelius pavertė sunkiai pravažiuojamomis čiuožyklomis. Ketvirtadienį ryte Panevėžio rajone automobiliai masiškai virto į pakeles, o techninės pagalbos įmonės vos spėjo skubėti pas besišaukusius pagalbos.

Vien atkarpoje nuo Liūdynės iki Miežiškių apie 7.30 val. nuo kelio buvo nulėkę net penki lengvieji automobiliai. Vienam jų, „Mercedes“ mikroautobusui, nuvažiavus nuo kelio ir apvirtus ant stogo, nukentėjo keleivė. Ji greitosios medicinos pagalbos automobiliu išvežta į ligoninę.

Šioje kelio atkarpoje į griovį nučiuožė ir „Toyota“ „Mitsubishi“, „Škoda“, „Volkswagen“. Laimė, žmonės nenukentėjo.

Nelaimės neišvengta ir kelyje Panevėžys-Kupiškis. už Paliūniškio kaimo nuo kelio nuslydę į griovį vertėsi „Toyota“ ir BMW automobiliai.

Keletą kilometrų už Naujikų kaimo, Karsakiškio seniūnijoje, kelionė griovyje baigėsi ir krovininiam automobiliui „Iveco“. Nuvažiavusi nuo kelio transporto priemonė virto ir net perlūžo pusiau. Vairuotojas sužalojimų išvengė.

Maždaug tuo pačiu metu, prieš 8 val., magistralės Panevėžys-Vilnius 13-ajame kilometre nuo kelio nulėkė „Volvo“.

Slidūs Panevėžio rajono keliai – pagrindinė šio ryto tema ir socialiniuose tinkluose. Vairuotojai pasakojo, jog prieš 8 val. net su žieminėmis padangomis automobiliai gatvėse slidinėjo tarsi ant ledo.

Valstybinės įmonės „Kelių priežiūra“ Panevėžio padalinio žiemos tarnybos budinčiojo Valdemaro Bikulčiaus teigimu, trys barstomosios mašinos, pakrautos po 8-9 tonas druskos, šįryt į kelius išvažiavo 7.10 val.

Anot jo, barstyti slidūs krašto keliai, išskyrus į Krekenavą, kur plikledis neužfiksuotas. Pasak V. Bikulčiaus, magistraliniai keliai, kaip kad Via Baltica, kelias Panevėžys-Šiauliai, plikledžio irgi išvengė.

Šį rudenį Panevėžio rajono keliai, anot V. Bikulčiaus, barstomi jau antrą kartą.

Komentarai

  • Kaip ir kiekvienais metais kelininkai visiškai nepasiruošė pirmosioms šalnoms. Kelias slidus kaip stiklas. Ir nereikia meluoti, kad kelius barste 7.10. Barstytuvas Kupiškis – Panevėžys pravažiavo tik po automobilių skrydžių į griovius. O tų skrydžių ne vienas. Visi automobiliai buvo su žieminėmis padangomis, važiavo leistinu greičiu. Manau barstyti reikia, ne tada kai visi važiuoja jau į darbus, o pradėti 5 val ryto, juk buvo plika akim matyti didžiulė šalna. Gerai, kad nebuvo sunkių sužalojimų ar mirčių.

  • į Krekenavą kelias buvo labai slidus.

  • Tie musu kelininkai tik ir laukia kol ivyks kokia nelaime tik tada imasi darbo. O reikia rupintis kad to nebut

  • Pagrindinis kelininku pasiaiskinimai,netiketai atejusi ziema.Jei jiems reiketu,del ju kaltes laiku nepabarstytu keliu,padenkti patirtas zmoniu zalas.PASIBAIGTU tie ju pasiaiskinimai apie netiketumus .

  • Ne kelininkus reikia kaltinti, o važiuokit atsargiai. Kelininkai kiekvienam po nosim druskos nepabarstys

  • Pasirink normalu graiti.ir dar plius važiavimo kultūra .laksta o paskui problemu patiems ir kitiems.žieminės padangos nelakstymui.galvot reikia kad ne vienas kelį. SĖKMĖS visiem ir tolerancijos.

Rodyti visus komentarus (6)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų