Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams D. Dragūnui, L. Kaunui ir L. Lukoševičiūtei padėkojo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovai.

Panevėžio policijos pareigūnams – pagyrimai už žaibiškai išaiškintą vagystę

Panevėžio policijos pareigūnams – pagyrimai už žaibiškai išaiškintą vagystę

Į Panevėžio apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi vieno Panevėžio viešbučio generalinė direktorė Dalia Remeikaitė.

„ Kad šitaip dirbtų policininkai, maniau, jog galima pamatyti tik filmuose“,- ji komisariato vadovams gyrė pareigūnus, operatyviai išaiškinusius vagystę.

Iš viešbučio kieme stovėjusio įmonės automobilio ilgapirščiai pavogė multimediją ir piniginę. Pareigūnai greitai į tai sureagavo ir ėmėsi darbo. Nusikaltimas buvo ištirtas tiesiog žaibiškai, kitą dieną surasti ir sulaikyti kaltininkai. 2000 m. ir 1986 m. gimę panevėžiečiai pripažino savo kaltę ne tik dėl šios, bet ir dėl kelių ankščiau įvykdytų vagysčių.

Už malonų bendravimą, profesionalumą, atsakingą ir pasiaukojamą darbą šiandien Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams D. Dragūnui, L. Kaunui ir L. Lukoševičiūtei padėkojo Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovai. Jie sveikino, dėkojo už puikius rezultatus, minėjo, kad visada malonu išgirsti gražius gyventojų padėkos žodžius, palinkėjo ir ateityje sąžiningai vykdyti savo misiją – „Ginti, saugoti, padėti“.

Padėkų už kruopštų darbą sulaukę pareigūnai džiaugėsi, kad išaiškinus šią vagystę, Panevėžio mieste ženkliai sumažėjo panašaus pobūdžio nusikaltimų, o svarbiausias jų tikslas – siekti, kad žmonės būtų saugūs, nes ten, kur saugu, gera dirbti, kurti ir gyventi.

Komentarai

  • Pagarba farams.

  • Kitaip be sansu , tie zaibai,

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų