Panevėžio policijos ieškotas bėglys sulaikytas (atnaujinta)

Panevėžio policijos ieškotas bėglys sulaikytas (atnaujinta)

Panevėžiečius ant kojų sukėlęs trileris, kai vagyste įtariamas biržietis net surakintas antrankiais sugebėjo pasprukti iš policijos automobilio, tetruko vos kelias valandas. Apie 17.17 val. įtariamasis sulaikytas Panevėžyje, Vasario 16-osios gatvėje. Policija dėkoja miestiečiams už pagalbą.

Šiandien, 13.20 val., Panevėžyje, Tulpių gatvėje, šalia vyriausiojo policijos komisariato, iš tarnybinio automobilio buvo pabėgęs vagyste įtariamas biržietis Dalius Malakauskas, gimęs 1994 metais. Asmuo pabėgo su antrankiais.

Panevėžyje iš karto įvestas planas „Voratinklis“ – užblokuoti visi išvažiavimai iš miesto, tikrinami automobiliai. Bėglys laisvėje išbuvo vos kelias valandas. Jis sulaikytas netoli „Vyturio“ progimnazijos, Vasario 16-osios gatvėje esančiame parke. Policijos ekipažas D. Malakauską sučiupo gavęs iš piliečio informacijos apie mieste pastebėtą ieškomą įtariamąjį. Sulaikytas bėglys jau buvo spėjęs nusiimti antrankius.

 

 

 

Komentarai

  • Jooo….Mačiau tą „Voratinklį“ apie 17 val.. Ant Piniavos tilto stovi policijos mašina ir tikrina išvažiuojančius iš miesto.O tų išvažiuojančiųjų eilė iki pat „Rožyno“ prekybcentrio/na,apie gerus tris kilometrus/.Eilėje autobusai, tolimųjų reisų furos,prekes vežiojančios mašinos ir lengvieji automobiliai. Trumpai tariant dėl kažkieno žioplumo žmonėms sušikta diena.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų