V. Bulaičio nuotr.

Panevėžio „Olimpo“ ledo ritulininkų pergalė

Panevėžio „Olimpo“ ledo ritulininkų pergalė

Šią savaitę startavo Aukštaitijos Hockey lygos pirmenybės. Aukštaitijos Hockey lyga (AHL) – mėgėjų lyga, kurioje šiame sezone, be Panevėžio „Olimpo“,  varžysis dar penki kolektyvai: Elektrėnų „Energija-2“, Vilniaus „Hockey Punks-2“, Utenos „Utena“, Rokiškio „Feniksas“ bei Juodupės „Juodupė-2“.

Varžybos vyks dviejų ratų sistema, visų komandų susitikimus planuojama rengti Panevėžio ledo arenoje. Kadangi tai mėgėjų lyga, komandose negalės rungtyniauti Lietuvos rinktinės nariai, taip pat užsienyje žaidžiantys ledo ritulininkai.

Pirmosiose naujojo sezono rungtynėse Panevėžio „Olimpas“ namuose susitiko su Utenos komanda. Susitikimą po atkaklios kovos 4:3 (0:1, 3:1, 1:1) laimėjo panevėžiečiai. Rungtynes stebėjo nemažas būrys aistruolių, tarp kurių buvo ledo ritulio gerbėjų ir iš Utenos.

Pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai tris kartus turėjo daugumą, bet kiekybinės persvaros išnaudoti nesugebėjo. Negana to, uteniškiai pelnė įvartį ir laimėjo pirmąjį kėlinį. Iškart po pertraukos svečiams pavyko dar kartą nuginkluoti šeimininkų vartininką, o „Olimpas“ jau atsiliko 0:2. Tada panevėžiečiai tvirtai perėmė iniciatyvą, pelnė tris įvarčius ir po dviejų kėlinių jau buvo priekyje 3:2. Paskutiniame kėlinyje abi komandos pasižymėjo po kartą ir pergalę šventė „Olimpo“ komanda. Nugalėtojams įvarčius pelnė Arnas Jankauskas, Renaldas Pelanis, Artūras Blažinskas ir Arvydas Šablinskas.

Visiškai neseniai šios dvi komandos jau buvo susitikusios tarpusavyje. Mūsų mieste vykusiame Panevėžio mero taurės turnyre, kuriame dalyvavo keturios komandos, „Olimpas“ 6:3 (1:1, 1:1, 4:1) įveikė Utenos komandą. Tada Panevėžio mero taurė atiteko turnyro laimėtojams – Rokiškio ledo ritulininkams. Panevėžiečiai turnyre liko antri, o uteniškiai – ketvirti.

„Olimpo“ ledo ritulio klubo vadovas Artūras Blažinskas „Sekundei“ sakė, kad rungtynės su „Utena“ panevėžiečiams klostėsi sunkiai.

„Dėl įvairių priežasčių komandai negalėjo padėti keli ledo ritulininkai. Kai kuriems žaidėjams trūko nusiteikimo rungtynėms, todėl iki pat mačo pabaigos išliko intriga. „Utenos“ komanda į Panevėžį atvyko nusiteikusi siekti pergalės, o jos žaidėjai aikštėje atrodė labai kovingi. Smagu AHL pirmenybes pradėti pergale, nors ji nebuvo lengva“, – teigė A. Blažinskas.

Šį savaitgalį kovas šioje lygoje pradės ir likusios keturios komandos. Šeštadienį Panevėžio ledo arenoje rungtyniaus „Feniksas“ ir „Energija-2“, o sekmadienį susitiks „Juodupė-2“ ir „Hockey Punks-2“. Abu susitikimai  šeštadienį Panevėžio ledo arenoje prasidės 12 valandą.

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų