Panevėžio ligoninės direktorius I. Dorošas mėnesiui nušalintas nuo pareigų

Panevėžio ligoninės direktorius I. Dorošas mėnesiui nušalintas nuo pareigų

Sveikatos apsaugos ministerija, gavusi informacijos apie galimus įstaigos vadovo veiklos pažeidimus, spalio 31 dieną pradėjo Viešosios įstaigos Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus Ivano Dorošo galimą darbo drausmės (pareigų) pažeidimo tyrimą.

Ministro įsakymu nuo lapkričio 1 dienos I. Dorošas mėnesiui, kol vyks tyrimas, yra nušalintas nuo pareigų.

Ligoninės direktorius iki lapkričio 6 dienos turi pateikti atsakymus į tyrimo komisijos, kurią sudaro  korupcijos prevencijos specialistai ir SAM teisininkai, jam pateiktus klausimus.

SAM pranešime teigiama, jog spragų I. Dorošo veikloje randama nebe pirmąkart. Rugsėjo pradžioje SAM atlikto tyrimo pagrindu konstatuota, kad dėl I. Dorošo, kaip reorganizuotos ligoninės teisių ir pareigų perėmėjo, ir šiuo metu ligoninės vadovo, neveikimo atsirado neigiamų padarinių. Vadovas gautą įspėjimą apskundė Darbo ginčų komisijai.

2016 m. gruodžio mėn. Panevėžio apygardos teismą pasiekė didelės apimties byla, kur Panevėžio ligoninės direktorius I. Dorošas yra kaltinamas padaręs nusikalstamas veikas, įvardytas Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse: 228 str. 2 d. (piktnaudžiavimas), 300 str. 1 d. (dokumentų suklastojimas), 216 str. 1 d. (nusikalstamu būdu įgyto turto ar pinigų legalizavimas), 225 str. 3 d. (kyšininkavimas), 184 str. 1 d. (turto iššvaistymas). Kaltinamajam buvo paskirtos kardomosios priemonės – užstatas, rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir dokumento paėmimas. Ligoninės vadovas taip pat laikinai buvo nušalintas nuo pareigų.

Komentarai

  • Koks darbas įstaigoje, jei vadovas užsiimineja tik teismais, ir atlyginimą už „darbą“ gauna. „Geras“ pavyzdys pavaldiniams.

  • Darbas“geras“,kiek „teisininkų“ turi darbo ir suka galvas kaip išsukti ivaną,na o pačiam ivanui mokėti nereikia,viska sumoka praskolinta ligoninė,dar labai neblogai visai kompanijai“doršas ir ko“,gali kartais „padirbti“, o jai nenori gali neiti į darbą,juk algą vistiek moka….kuras liejasi laisvai,kur nori ten važiuoji…žodžiu tegyvuoja „dorašas ir ko“

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų