Panevėžio lengvaatlečiams – atnaujintas maniežas

Panevėžio lengvaatlečiams – atnaujintas maniežas

Panevėžio lengvosios atletikos maniežas bus visiškai atnaujintas.

„Kadangi darbai pareikalaus nemažai investicijų, juos suplanuota atlikti per 3 metus. Pradžia buvo pernai – tvarkytos pagalbinės patalpos (persirengimo kambariai, administracinės), elektros instaliacija, santechnika. Šiemetis uždavinys – pakeisti stogo dangą. Būtent tam ir išleisime daugiausia lėšų. Gavome finansavimą iš Valstybės kapitalo investicijų programos, tačiau jų tikrai nepakaks. Papildomų lėšų teks ieškoti miesto biudžete. O darbai jau vyksta“, – sako administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Jukna.

2018 m. iš Valstybės kapitalo investicijų programos lengvosios atletikos maniežui skirta 450 tūkst. Eur, 2017 m. – 100 tūkst. Eur, dar 50 tūkst. Eur pridėjo Savivaldybė.

Maniežo su priestatais rekonstrukciją atlieka viešųjų pirkimų konkursą laimėjęs Panevėžio statybos trestas. Su juo pernai pasirašyta 3 metų 1,8 mln. Eur sutartis.

1985 m. pastatytas maniežas – vienintelis mieste sporto statinys, kuriame gali būti kultivuojama tiek daug skirtingų sporto šakų. Kasmet čia organizuojama 20 renginių, apsilanko apie 100 tūkst. žmonių.

Komentarai

  • Na, bambekliai, matote, kad daromi darbai mieste ir daromi atsakingai pasiruošus? Ne lep-tep, bet iš esmės ir protingai tvarko.
    Ašarų ir verkavimų dėl maniežo išgirsiu, paskaitysiu?
    Trys- keturi ir pradedam dejuoti?

    • Etatinio savivaldybininko eilinis pasigyrimas

  • nusiramink,viskas gerai.Mes matom 🙂

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų