Panevėžio jaunimas šėlo kupiškėnų gimtadienio fiestoje

Panevėžio jaunimas šėlo kupiškėnų gimtadienio fiestoje

Kas yra KJC? Tai – Kupiškio jaunimo centras. Tokių centrų yra ir kituose Lietuvos miestuose – Panevėžyje, Pakruojyje, Ramygaloje, Vilniuje ir kitur. Šiuose jaunimo centruose bei erdvėse jauni žmonės gali smagiai praleisti laisvalaikį, žaisti, mokytis, atsigerti šiltos arbatos.

Panevėžio atvirame jaunimo centre buvo paprasčiausia diena, kai darbuotojai pranešė džiugią naujieną apie KJC 10-ojo gimtadienio šventę ir kvietimą ten nuvykti. Iš karto buvo pranešta, kad važiuoti galės tik 10 jaunuolių. Tuomet sumanėme KTSS – karmos taškų skaičiavimo sistemą. Pradžioje visiems patiko šis pasiūlymas, bet jau po savaitės daug kas iš dešimtuko iškrito. Norint gauti taškų, per mėnesį turėjome atlikti labai daug įvairių darbų ir įsipareigojimų. Ir mums pavyko! Septyni jauni panevėžiečiai turėjo galimybę važiuoti pas kaimynus į gimtadienio šventę. Kelias neprailgo, visi buvome geros nuotaikos.

Atvažiavus mus pasitiko merginos, siūlė kavos, arbatos. Visi buvo taip gerai nusiteikę! Netrukus, kai sugužėjo visi svečiai, prasidėjo centro pristatymo bei sveikinimų renginys. Jame netrūko geros nuotaikos, juoko bei muzikos.

Po renginio visi buvome sukviesti ragauti pačių KJC lankytojų gaminto torto bei kitų užkandžių. Viskas buvo labai skanu ir gražiai patiekta. Salėje nenustojo groti muzika, kupiškėnai kartu su svečiais šoko, šėliojo. O vakare laukė ugnies šou lauke. Nors ir buvo vėsoka, tokio renginio nebuvo galima praleisti. Atlikėjų judesiai išties atrodė įspūdingi ir meistriškai atlikti. Vos pasibaigus šiam šou, prasidėjo tai, ko visi turbūt labiausiai laukė, koncertas-diskoteka.

Linksmas, uždegančias lietuviškas dainas dovanojo grupės „Husarai“ bei „Madam“, energingą muziką leido DJ Aistė. Šokiai užsitęsė iki gilios nakties. Nors ir turėjome galimybę likti nakvoti Kupiškyje, nusprendėme važiuoti namo. Kelyje kai kas miegojo, nes buvome be galo pavargę. Labai džiaugiamės švente, naujomis pažintimis ir, žinoma, bendrais ateities planais! Tai pati smagiausia ir įsimintiniausia šventė!

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų