Panevėžio gatvėms remontuoti – dar beveik 800 tūkst. eurų

Panevėžio gatvėms remontuoti – dar beveik 800 tūkst. eurų

Panevėžio miesto savivaldybė ketina šiemet miesto gatvėms atnaujinti skirti dar 770 tūkst. Eur. Už šias lėšas bus suremontuoti dar apie 3,5 km.

Planuojama sutvarkyti Klaipėdos gatvės pabaigą (nuo Nr. 160 iki miesto ribos), „Remix“ technologija suremontuoti dar dvi atkarpas – Taikos alėją ir beveik visą Liepų alėją – nuo S. Kerbedžio g. iki Liepų al. 2 (be Marijonų g. ir Liepų al. sankryžos).

„Artimiausiame posėdyje pasiūlymą teikiame miesto Tarybai. Tikiu, kad turėti nedarantį gėdos įvažiavimą į mūsų miestą nuo Šiaulių pusės yra būtina, taip pat turime vykdyti bendruomenei duotą pažadą per 3 metus „remiksuoti“ 41 gatvę ar jos atkarpą“, – sako administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Jukna.

Iš šiemet numatytų „remiksuoti“ 18 gatvių ar jų dalių visos beveik atnaujintos: Nemuno, Žvaigždžių, Kniaudiškių, Klaipėdos, Pušaloto, Pievų, Smėlynės, Stoties, Staniūnų, Vilniaus, Aukštaičių g., Velžio kel. Kai kuriose atkarpose, taip pat ir Ramygalos ir J. Basanavičiaus g., liko užbaigiamieji darbai – sutvarkyti greitėjimo juostas ir sankryžas.

Pradėtos rekonstruoti Statybininkų, Pušaloto, Molainių, A. Jakšto g., J. Janonio g. prieigos. Planuojami darbai Elektronikos, Kėdainių, J. Janonio, Šiaurinėje g.

Iš 36 daugiabučių įvažų suremontuotos 27: iš Sodų g. (šalia Sodų g. 180), iš Parko g. (šalia Parko g. 21, 23), iš Molainių g. (šalia Molainių g. 78, 80, 82, 84), iš Ukmergės g. (šalia Ukmergės g. 2, 4, Laisvės a. 11, 13, 15, Savanorių a. 3), iš Velžio kel. (šalia Žemaičių g. 28 ir Velžio kel. 38), iš Beržų g. (šalia Beržų g. 17, 21), iš Sodų g. (šalia Nepriklausomybės a. 9, Aldonos g. 3, Sodų g. 6), iš Tulpių g. (šalia Tulpių g. 10), iš Vienybės a. (šalia Vilties g. 5), iš Parko g. (šalia Parko g. 43, 45, 47), iš Ramygalos g. (šalia Ramygalos g. 82), iš P. Puzino g. (šalia Respublikos g. 46), iš Tulpių g. (šalia Tulpių g. 11 ir Nemuno g. 72), iš Ramygalos g. (šalia Ramygalos g. 116, 118), iš Kranto g. (šalia Anykščių g. 6 ir Kranto g. 41, 43), iš Prekybos g. (šalia Prekybos g. 3, Radviliškio g. 4, Stoties g. 41, 43), iš Radviliškio g. (šalia Radviliškio g. 8, 10, 12, 14), iš Parko g. (šalia Parko g. 33), iš Staniūnų g. (šalia Staniūnų g. 70), iš Vilties g. (šalia Vilties g. 24, 26), iš Ramygalos g. (šalia Ramygalos g. 69), iš Dariaus ir Girėno g. (šalia Dariaus ir Girėno g. 16), iš Parko g. (šalia Parko g. 101), iš Pajuostės pl. (šalia Pajuostės pl. 30), iš Ramygalos g. (šalia Ramygalos g. 112, 114), iš Molainių g. (šalia Molainių g. 92, 94, 96, 98), iš Vilties g. (šalia Vilties g. 12, 14 ir 24, 26), iš Molainių g. (šalia Molainių g. 70, 72, 74, 76).

Dar liko įvažos iš Ukmergės g. (šalia J. Basanavičiaus g. 2, Ukmergės g. 13, Elektros g. 6), iš Klaipėdos g. (šalia Klaipėdos g. 25, 27), iš Danutės g. (šalia Durpyno g. 10, 12), iš Aukštaičių g. (šalia Žemaičių g. 25, 37), iš Beržų g. (šalia Beržų g. 31), iš Kniaudiškių g. (šalia Kniaudiškių g. 39, 41, 43).

Atidėti darbai remontuoti įvažą iš Nevėžio g. (šalia Nevėžio g. 40, 40A, 38) ir iš Kranto g. (šalia Kranto g. 2 ir Laisvės a. 1, 3, 4) – dėl namų renovacijos, iš Vilties g. (šalia Vilties g. 12, 14) – dėl inžinerinių tinklų remonto.

Komentarai

 • O kada Kėdainių g. sutvarkys (prie Ramygalos kapinių kelias į Staniūnus), kažkaip paliko už borto… 🙁

  • Kantrybes truputi turekite, patys pastebite, kad nusalinus sunkiais nusikaltimais itariama mera, miestas igauna vis didesni tvarkymosi pagreiti.

   • O neatsibodo tą pačią maldelę rašyti, Kažkaip tik juokas ima.

    • Atsakyti
    • nes padare tyrimus istyre kad sutvarkius vistiek idubs, o lesu visiskam sutvarkymui jau neatsiras siais metais. maziau putokites, daugiau domekites

     • Atsakyti
     • Tai gal pats kelininkas, ar eilinis nevykėlis, kuriam viskas blogai ???

 • Nieko neminima apie visa Berzu g. nuo Pilenu iki Velzio kelio? Berzu g ir Ramygalos gatviu sankryza tiesiog baisu vaziuoti nes galima ratus sudauzyti.
  Ramygalos g.renovavo,o Berzu taip ir liko duobeta. Dabar sankryzoje vienas kelias auksciau kitas taip zemai,kad masina galima sulauzyti vaziuojant per sankryza. Nejau taip ir paliksite ziemai???

 • Rašo, kad sutvarkė Žvaigždžių gatvę, bet remontavo tik tą dalį iki Kniaudiškių gatvės, o ji buvo pusėtina, o likusi dalis yra tragiška, nors ji veda į Ąžuolo mokyklą ir vaikų darželį ir Aplinkos apsaugos departamento Panevėžio skyrių, neskaitant čia gyvenančių panevėžiečių, laužančių savo automobilius

  • Atsakyti
 • O Tulpių gatvė nuo Klaipėdos gatvės iki pat galo ? Nelygi, duobėta. Kada ją tvarkys?

  • Atsakyti
 • Irengs saugos kalnelius mašinoms skirtas laužyti ir nebeliks pinigų kelių remontams.

  • Atsakyti
 • O kada bus tvarkoma Rekliu g.iki sodu bendrijiu Visnia.Uzuovieja.ir pusele.nes yra lauzomos masinos .nes priklauso Panevezio m.zadeta pavasari.

 • Kodėl trinant komentarus, kai parašau teisybė žmonėms. Kad neišeis pabaigti gatvių remonto, nes greičio rybojimo salelės kai bus įrengtos nebeuzteks pinigų pabaigti darbams pinigu

 • su keliais kaip gerai, tvarko, verti pagyrimo, bet šaligatvius tai galėtų Kniaudiųkėse ir Prokektuotojų g. patvarkyti -įdubę, nelygūs, rupus asfaltas, o ne plytėlės (pasirodo kad dar tokių yra, nors palaukėm ir kur nereikia – plytelėm geriausi šaligatviai nutiesti) tarkuoja batus ir veidus.Prie pono namo šaligatvį asfaltinį vasarą perasfaltavo, bet prie 65 namo ir Projektuotojų arklidės užmiršo………

 • Smėlynės gatvėje nuo pervažos mažai šaligatvių, žmonės eina kelkraščiu,takais,žvyru.

 • Triusa ir gera kelia,pamatisite,po furu srautu,vaziuojanti pro draudziamus zenklus.Bus slidinikams vezes

Rodyti visus komentarus (14)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų