"Sekundės" archyvo nuotr.

Panevėžio centre darosi pavojinga

Panevėžio centre darosi pavojinga

Panevėžiečiams senjorams pačiame miesto centre esančios Elektros gatvės prieigas darosi pavojingos. Prieš keletą savaičių čia esančio daugiabučio laiptinėje pensininkę užpuolęs romas apvogė net išplėšęs jai iš ausų auskarus. Dabar Panevėžio policija sulaukė pranešimo apie dar vieną vagystę. Aiškėja, kad abu nusikaltimus galėjo įvykdyti tas pats romų tautybės jaunuolis.

Į policiją kreipėsi 90-metė panevėžietė ir pranešė ketvirtadienį, apie 15.30 val. buvusi užpulta Elektros g. namo kieme. Jos teigimu, prišokęs romas iš rankų išplėšė maišelį, kuriame buvusi piniginė su pinigais. Jos akivaizdoje ištraukęs 15 eurų ir numetęs piniginę ant žemės, jaunuolis spruko. Policija sulaikė 17-metį įtariamąjį.

Paaiškėjo, kad prieš trejetą savaičių, gegužės 20-ąją, nuo jo nukentėjo ir dar viena 90-metė Elektros g. gyventoja. Tąkart moteris buvo užpulta daugiabučio laiptinėje. Pensininkė policijai pasakojo, jog romas nuplėšė jai nuo kaklo auksinę grandinėlę ir iš ausų išsegė auksinius auskarus. Šoką patyrusi pensininkė suskaičiavo netekusi papuošalų už 500 Eur. Policija ir tuomet buvo sulaikiusi įtariamąjį septyniolikmetį.

Komentarai

  • sulaiko ir paleidzia.

  • Suka

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų