Panevėžio Bermudų trikampyje – dar viena avarija

Panevėžio Bermudų trikampyje – dar viena avarija

Dar viena avarija Panevėžio Bermudų trikampiu pramintoje Klaipėdos-Dariaus ir Girėno-Projektuotojų gatvių sankryžoje.

Ketvirtadienį, po 14 val., sankryžoje susidūrus BMW ir „Audi“, pirminiais duomenimis, tik dėl laimingo atsitiktinumo nenukentėjo per perėją ėjusi pėsčioji.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Karolinos Miganovičienės teigimu, per avariją žmonės nesužaloti. Eismo įvykis techninis – vairuotojams teliko užpildyti deklaracijas.

Avarijų lydere vadinama Klaipėdos ir Projektuotojų gatvių sankryža įtraukta į miesto juodųjų dėmių žemėlapį. Tokį statusą pelno vieta, kurioje 500 metrų kelio ruože per ketverius metus įvyksta ne mažiau kaip 4 įskaitiniai eismo įvykiai – žūsta ar sužalojami žmonės. Iš viso Panevėžyje yra 27 juodosios dėmės. Daugiausia jų – net dešimt – Klaipėdos gatvėje.

Panevėžio savivaldybė žada šios pavojingos sankryžos rekonstrukcijos imtis kitąmet. Jau parengti priešprojektiniai sankryžos modernizavimo sprendiniai, vyksta projektavimo ir derinimo su atsakingomis institucijomis etapas. Numatyta rekonstruoti pačią S. Dariaus ir S. Girėno, Klaipėdos, Projektuotojų g. sankryžą su šviesoforine signalizacija, sutvarkyti automobilių stovėjimo aikštelę.

Komentarai

  • Tik kitamet reikia kuo greiciau daryt o ne laukt ateis kiti metai vel zades kita met

  • Seniai jau reikia pastatyti papildomą sekcija sukti į kairę, o ne papildomas lenteles sukti į dešinę naikinti

  • Kiek dar bus avarijų?!

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų