V. BULAIČIO nuotr.

Panevėžio aplinkkelyje per dieną – dvi vilkikų avarijos

Panevėžio aplinkkelyje per dieną – dvi vilkikų avarijos

Rekonstruojamą Panevėžio aplinkkelį vairuotojai ironiškai praminė linksmiausiu Lietuvoje. Vien antradienį jame nuo kelio nulėkė du vilkikai.

Pirmoji nelaimė įvyko apie 8 val. Panevėžio aplinkkelio 2-ajame kilometre, netoli įmonės „Dominari“. Esant šlapiai kelio dangai vairuotojo nesuvaldytas vilkikas nuslydo nuo kelio ir vertėsi į griovį. Eismo įvykis registruotas kaip techninis. Žmonės per jį nenukentėjo.

Kitas eismo įvykis registruotas po 14 val. Panevėžio aplinkkelio 3-ajame kilometre, rekonstruojamoje kelio atkarpoje tarp posūkio į Upytę ir Šilgalio kaimo viaduko.

Šį kartą į eismo įvykį pakliuvo net keturios transporto priemonės: du vilkikai, mikroautobusas ir lengvasis automobilis.

Pirminiais duomenimis, nuo Šiaulių pusės atvažiavę lengvasis automobilis, mikroautobusas ir vilkikas remontuojamoje kelio atkarpoje sustojo praleisti priešpriešine kryptimi atvažiuojančių automobilių. Sustojusias ir reguliuotojo ženklo laukusias transporto priemones pasivijęs dar vienas vilkikas nespėjo sustoti, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, tačiau pamatęs ją užtvertą staigiai stabdė ir trenkėsi į stovėjusį kitą vilkiką. Šis trenkėsi į priešais stovėjusį mikroautobusą, o pastarasis – į lengvąjį automobilį.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Rasos Meištės teigimu, per avariją žmonės nenukentėjo.

Dėl eismo įvykio maždaug valandai buvo apribotas eismas aplinkkelio atkarpoje nuo posūkio į Krekenavą iki viaduko.

Galerija

Komentarai

  • Skraidančios furos. Reiškia furistai nesilaiko greiti ribojančių ženklų, skraido kaip greitkelyje.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų