Matas Vasiliauskas (V.Dranginio / LTOK nuotr.)

Panevėžietis M. Vasiliauskas – elitiniame Europos šešiolikmečių teniso turnyre

Panevėžietis M. Vasiliauskas – elitiniame Europos šešiolikmečių teniso turnyre

Šiaulių teniso mokyklos sportininkas, panevėžietis Matas Vasiliauskas užsitikrino teisę žaisti baigiamajame aštuonių stipriausių Europos šešiolikmečių ir jaunesnių tenisininkų turnyre.

Jis spalio pradžioje vyks Redžio Kalabrijos regione Italijoje. Šiuo metu pagal 2017 metų sezone surinktus Tennis Europe reitingo taškus penkiolikmetis šiaulietis yra antras, o vietą tarp aštuonių stipriausių bendraamžių jam garantavo sėkmingi pasirodymai pirmos kategorijos Tennis Europe šešiolikmečių turnyruose Varšuvoje ir Barselonoje.

Trenerio Šarūno Kulnio auklėtinis šiame sezone iš viso jau laimėjo keturis Tennis Europe turnyrus, o dar du kartus varžovams nusileido tik finale.

Matas šešiolikmečių tenisininkų turnyruose žaisti pradėjo tik šiemet. Ir jau pirmuoju bandymu jis pateko į vadinamąjį Masters turnyrą, kuriame jėgas pasitikrins aštuoni pajėgiausi sezono žaidėjai. Dabar mums beliko kuo geriau pasirengti šioms po mėnesio vykstančioms varžyboms“, – sako Š. Kulnys.

2004 metais šio taip pat Italijoje vykusio turnyro nugalėtoju buvo tapęs pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis. Vienu ar kitu metu varžybas taip pat yra laimėjusios tokios pasaulinės teniso žvaigždės kaip Aleksandras Zverevas, Tomis Robredas ar Rafaelis Nadalis.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų