Panevėžieti, nepraleisk pavasarinės Panevėžio mugės!

Panevėžieti, nepraleisk pavasarinės Panevėžio mugės!

Pavasarinių mugių tradicija persikelia ir į Panevėžį. Balandžio 2 dieną 10–16 val.  panevėžiečius ir miesto svečius smagiai ir nuotaikingai apsipirkti Laisvės aikštėje kviečia pavasarinė Panevėžio mugė.

Nepraleiskite išskirtinės galimybės įsigyti sodo ir daržo priemonių, maisto ir mados gaminių tiesiai iš gamintojų ir augintojų, kurių būrys mugėje kaip niekada gausus – iš visos Lietuvos atvyks net 200 dalyvių.

Ne tik skanu, bet ir stilinga

Antrus metus iš eilės Panevėžyje šurmuliuosianti mugė kviečia pasitikti pavasarį ir nuotaikingai praleisti pirmąjį balandžio sekmadienį gryname ore. Mugėje galėsite įsigyti gardžių lietuviškų maisto produktų. Jūsų lauks ūkininkų turgelis, šviežias tradicinis maistas, gardūs patyrusių šeimininkių kepti pyragai ir kiti gardėsiai. Taip pat rasite didelį asortimentą natūralių prekių – gaminių iš medienos, vilnos ir kitų gamtinių medžiagų.

Na, o norintieji pamaloninti ne tik skrandį mugėje ras viliojamų idėjų, kaip atnaujinti drabužinę, ruošiantis šiltajam sezonui. Pavasarinėje mugėje jūsų lauks gausus būrys lietuviškų drabužių ir aksesuarų gamintojų, jie pristatys pavasario- vasaros kolekcijas. Ieškantieji stilingos aprangos galės įsigyti suknelių, rankinių, papuošalų, vyriškų drabužių ir aksesuarų – tokių nerasite nė vienoje standartinėje parduotuvėje.

Pamiršti nebus ir mažieji mugės lankytojai. Vaikams mugės dalyviai siūlys originalius rankų darbo žaislus ir kokybiškus, natūralių audinių drabužėlius.

Padės pasiruošti daržo ir ūkio sezonui

Pavasarinės Panevėžio mugės  dalyvių gausa garantuoja iš tiesų didelį siūlomų prekių asortimentą. Tačiau išskirtinio dėmesio  mugėje sulauks tie, kurie ruošiasi pamažu įsibėgėjančiam daržo ir ūkio darbų sezonui. Sodininkai, daržininkai ir Lietuvos medelynų atstovai jums siūlys itin didelę sodinukų, sėklų ir pavasarinių augalų įvairovę, be to, suteiks  konsultacijas sodininkystės ir daržininkystės aktualiais klausimais.

Mugės organizatoriai atkreipia dėmesį, kad reikiamų gaminių ir produktų už priimtiną kainą atras kiekvienas – tiek draugiškų kainų, tiek brangesnių ir prabangesnių prekių ieškotojai. O pavasarinės mugės dalyviai, savo ruožtu, panevėžiečiams ir miesto svečiams žada nuolaidų, staigmenų ir siurprizų.

Kuria miesto tradiciją

Pavasarį didieji Lietuvos miestai įprastai pasitinka mugėmis: kovo pradžioje Vilniuje šurmuliuoja tradicinė Kaziuko mugė, neatsilieka ir laikinoji sostinė – Kaunas miestiečius ir miesto svečius kasmet kviečia į Kazimiero mugę. Pavasarinės Panevėžio mugės organizatoriai tikisi, kad antrus metus vykstanti mugė taps gražia kasmete Aukštaitijos sostinės tradicija.

Pavasarinės mugės tradiciją Panevėžyje kuriame balandžio 2 dieną 10–16 valandomis Laisvės aikštėje. Susitikime pavasarinėje Panevėžio mugėje ir kartu smagiai bei nuotaikingai pasitikime pavasarį.

Organizatoriai festivus.lt

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų