Panevėžiečiai įvertino naktinių autobusų reisų iniciatyvą

Panevėžiečiai įvertino naktinių autobusų reisų iniciatyvą

 

Panevėžio miesto  savivaldybė organizavo elektroninę gyventojų apklausą. Jas siekta išsiaiškinti, ar panevėžiečiai palankiai įvertino papildomus naktinius autobusų reisus po 515-ojo Panevėžio miesto gimtadienio renginių, ar šią iniciatyvą reikėtų tęsti ir kitąmet.

„Labai gerai“ ir „gerai“ papildomus naktinius reisus įvertino net 80,4 proc. apklaustųjų, „patenkinamai“ – 10,1 proc. 70,2 proc. teigia, kad autobusai važiavo jiems patogiu laiku, 75,6 proc. – kad jiems patogiu maršrutu. 82,5 proc. respondentų 5 ir 4 balus (5-bale sistema) skyrė vairuotojų darbui ir elgesiui. Už tai, kad ir toliau po miesto gimtadienio renginių būtų papildomų naktinių reisų, pasisakė net 93,2 proc. apklausos dalyvių.

„Sulaukėme ir pasiūlymų. Gyventojų nuomone, reikėtų organizuoti daugiau maršrutų, apimant ir kitus mikrorajonus, pavyzdžiui, Žemaičių. Be to, apie naktinius reisus informuoti stotelėse (skelbiant grafiką). Turime ir daugiau pasiūlymų. Į konstruktyvius būtinai atsižvelgsime“, – sako Miesto infrastuktūros skyriaus vyr. specialistė Ina Urbonavičienė.

Apklausoje dalyvavo 148 respondentai – 96 moterys ir 52 vyrai. Pagal amžių 34,5 proc. – jaunesni kaip 25 metų, 38,5 proc. – 25-45 metų, likusieji – vyresni. Viešojo transporto paslaugomis po miesto gimtadienio renginių tvirtino pasinaudoję beveik 30 proc. respondentų.

Panevėžio miesto savivaldybė dėkoja apklausos dalyviams. Jūsų nuomonė ir pasiūlymai labai svarbūs siekiant gerinant miesto viešojo transporto veiklą.

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų