Orai: šonas šyla, šonas šals

Orai: šonas šyla, šonas šals

Šiandien dar bus vasariškai karšta – termometrų stulpeliai su kiekviena valanda kops vis aukščiau.

Tačiau vietomis jau praslinks ilgai lauktas lietus ir perkūnija. Tiesa, Panevėžiui krituliai šeštadienį negresia: pirmąją savaitgalio dieną šiaurinėje šalies dalyje bus ramiausia ir saulėčiausia. O štai Vilniuje ir Kaune po pietų išaugs debesuotumas, galimas lietus ir perkūnija. Oras įkais iki 26–27 laipsnių.

Šiauliuose numatomas skaidrus dangus, įdienojus temperatūra sieks 27 laipsnius karščio.

Pajūryje pirmoje paros pusėje vietomis taip pat gali praslinkti debesys ir trumpas nedidelis lietus. Tuo metu vyraus 16–18 laipsnių šiluma. Dienos metu saulės spinduliai orą sušildys iki 23 laipsnių.

Panevėžyje pūs lengvas vakarinių krypčių vėjelis. Ir taip gana retų debesėlių po pusiaudienio dar sumažės. Termometrai rodys vidutiniškai 26 laipsnius. Laukia šiltas vakaras – laikysis apie 22 laipsnių šiluma.

Sekmadienį kritulių tikimybė bus maža, o karštis dar labiau įsigalės. Gaivins tik šiaurės vakarų krypties vėjas.

Antradienį šalį pasieks staigios permainos –

teks šilčiau apsirengti.

Vilniuje ir Kaune naktį vyraus 15–16 laipsnių šiluma, dieną oras įkais iki 28 laipsnių. Šiauliuose be didesnių pokyčių: naktį bus apie 13, dieną apie 27 laipsnius karščio.

Pajūryje numatomi gaivesni orai, dangus bus giedras. Naktį termometrai fiksuos 14, įdienojus 22 laipsnius šilumos.

Panevėžyje naktį į sekmadienį bus 14, sekmadienio rytą – apie 17 laipsnių šilumos ir giedra. Dieną kuriam laikui saulę uždengs debesys, šils iki 25–26 laipsnių. Vakaras vėl turėtų būti giedras. Lietaus debesys neturėtų pasirodyti iki pat pirmadienio popietės.

Savaitės pradžia irgi dar bus karšta, pirmadienį kai kur termometrų stulpeliai priartės ir prie 30 laipsnių. Daug kur bus saulėta, tik vietomis galimas vienas kitas debesis ar saujelė lietaus. Pūs gūsingas vakarų vėjas.

Užtat antradienį šalį pasieks staigios permainos – teks šilčiau apsirengti. Karščiui atslūgs, dangumi dažniau plauks debesys, pūs smarkokas vėjas. Panevėžyje termometrai rodys 13–15 laipsnių.

Dabartinėmis prognozėmis, savaitei baigiantis, tikėtina, temperatūra vėl kils aukščiau, bus sausa.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų