Nužudytas gimnazistas palydėtas į paskutinę kelionę

Nužudytas gimnazistas palydėtas į paskutinę kelionę

Trečiadienio popietę artimieji, draugai ir bičiuliai atsisveikino su sekmadienio vakarą Panevėžyje žiauriai nužudytu septyniolikmečiu. Deja, policija įtariamųjų, atėmusių gyvybę gimnazistui, vis dar ieško.

Kaip teigė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Rasa Galkauskienė, ekspertai nustatė, kad nepilnamečio mirties priežastis – durtinė žaizda apatinėje kaklo dalyje. Jaunuolis mirė iš karto.

Nors dar nužudymo vakarą buvo mestos didžiulės policijos pajėgos, kol kas paieškos nedavė apčiuopiamų rezultatų. Pagalbos buvo prašoma ir visuomenės. Kol vyksta įtariamųjų paieška, policija nuo platesnių komentarų susilaiko.

„Policija dėkinga už bet kokią informaciją. Sulaukėme tikrai labai daug skambučių, elektroninių laiškų. Dalis gautos informacijos naudinga tyrimui, padėjo susidėlioti to lemtingo vakaro įvykių seką. Policija pasistūmėjo tiriant bylą, bet įtariamieji kol kas nenustatyti. Dar negalime pasakyti, ar žudikas buvo vienas, ar veikė asmenų grupė. Kai bus sulaikyti įtariamieji, bus galima atskleisti ir daugiau informacijos“, – „Sekundei“ teigė R. Galkauskienė.

Komentarai

  • Šiandien nuo Dariaus ir Girėno g. 10 namo iki 27 visų mašinų aikštelių teritorijose išjungtas apšvietimas. Kad daugiau bėdų būtų ar šiaip atsakingieji už gatvių apšvietimą tiesiog idiotai…

    • Atsakyti
  • Tai kaip niekas nieko neranda …na paklausinėkite „kiečiau“ tą mergužėlę, su kuria draugavo nužudytasis jaunuolis ir viskas paaiškės…juk ta mergužėlė prieš metus draugavo su draugeliais, kurie tikrai teisėsaugai yra žinomi…juk didžiausius kriminalinius nusikaltimus išaiškina ir suranda…

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų