"Sekundės" archyvo nuotr.

Nuo keturračio nukritęs vyras neišgyveno

Nuo keturračio nukritęs vyras neišgyveno

Po kelių mėnesių kovos dėl gyvybės Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje mirė 41-erių metų vyras. Šioje ligoninėje jis gydytas du mėnesius po patirtos galvos traumos.

Balandžio pradžioje vyras buvo pristatytas į Respublikinę Panevėžio ligoninę ir paguldytas į Intensyviosios terapijos ir reanimacijos skyrių su neaiškios kilmės koma. Į ligoninę vyras atvežtas iš sodybos Panevėžio rajone, kai kieme rastas gulintis be sąmonės. Įtariama, kad vyriškis sunkiai susižalojo nukritęs nuo keturračio motociklo.

Ligoninėje jam diagnozuotos kraujosruvos abiejuose galvos smegenų pusrutuliuose, kraujo išsiliejimas po voratinkliniu smegenų dangalu, kaklo srities stuburo slankstelio lūžimas, nugaros smegenų edema, krūtinės sumušimas, galūnių paralyžiavimas, išsivysčiusi galvos smegenų edema (tinimas).

Komentarai

  • Ukininkui begalines sazines grauzaties

  • Po keturių mėnesių mėnesių Vaidotas paliko mus.!! Atveštas i Panevežio ligininę, po paros pervestas i Kauno klinikas. Paskutinius 2men praleidom slaugos ligoninei

  • Stiprybės didelės Vaidoto šeimai, mano sūnus taip pat žuvo vairuodamas motociklą, kaltų ieškoti tikrai nereikia, nes ant motociklo per prievartą niekas neužsodino, labai užjaučiu ir suprantu ką reiškia netekti Mylimo Žmogaus.

  • Nuoširdi užuojauta šeimai.Pažinojau Vaidotą-linksmas nuoširdus žmogus.O kaip dabar jaučiasi garsusis rajono ūkininkas ? Juk nesuteikei reikiamos pagalbos laiku! Žiauru.

  • Žiūriu kai kurie apsieme Dievo vaidmenį! Ar jūs dalyvavote įvykyje ? Labai lengva teisti, interpretuoti savaip, buvo padaryta tiek kiek įmanoma. Kaip ir minejo moteris, niekas neužsodino prievarta. Geda jums ! Draskot širdį šeimai. Bet aisku pavydas ir noras pakenkti kitam, kistis ne į savo reikalus tautinis bruožas

Rodyti visus komentarus (5)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų